Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ben & Anna Tuhý deodorant Indian Mandarine

Ben & Anna Tuhý deodorant Indian Mandarine

Tuhý deodorant se sodou, kukuřičným škrobem či kokosovým olejem nezanechává skvrny na oblečení a ochrání podpaží před nepříjemným zápachem potu i nadměrnou vlhkostí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

´

Tuhý deodorant Ben & Anna Indian Mandarine si vás získá svou osvěžující, sladce citrusovou vůní. Neobsahuje hliník ani další škodlivé látky a během dne vaše podpaží ochrání před nežádoucím zápachem. Díky bambuckému máslu má příjemnou konzistenci a dobře se nanáší.

Tuhý deodorant má praktické hygienické balení, nelepivé složení a nezanechává skvrny na oblečení. Snadno se nanáší a zanechá pokožku jemnou a vláčnou po celý den. Osvědčené spojení jedlé sody, kokosového oleje a rozmarýnové silice je obohaceno o prášek z kořene maranty třtinové a kukuřičný škrob. Obsažené složky pomáhají absorbovat nadbytečnou vlhkost v podpaží, brání rozkladu bakterií, čímž neutralizují zápach potu. Přírodní éterické oleje tuhému deodorantu propůjčují příjemně nasládlou citrusovou vůni.

Použití: Deodorant naneste přímo z balení na suchou čistou pokožku podpaží.

Tuhý deodorant Indian Mandarine obsahuje produkty:

Vůně: citrusová

Výrobce: JM Nature GmbH, Adalbert-Stifter-Str. 15 , 34246, Vellmar, Německo , tel: +49(0)561-87088592

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

100% nejlepší / Klára 29. 3. 2019 14:14

Naprosto skvělý deodorant! Vyzkoušela jsem opravdu hodně přípravků (Coslys, Deo Krystal, Sante) a nefungovaly. Tento funguje i při velké fyzické zátěži. Vůbec nejsem cítit potem ani nejsem mokrá v podpaždí. Vůně je opravdu velmi jemná, až skoro žádná, takže nepřebíjí vůni parfému. Konzistence je jako tužší krém, který se občas při nanášení "drolí". Vyřešila jsem dorozetřením pomocí prstů, ale to je jen opravdu maličkost. Nejdůležitější je v tomto případě funkčnost a ta je za mne stoprocentní ;-)

Doporučuji / Petra 23. 4. 2019 14:18

Jeden z nejlepších přírodních deodorantů, které jsem vyzkoušela, a že jich bylo :-) Jediné, co mohu vytknout, je obal, který se mi po nějaké době rozpadl, takže ho natírám ručně :-)

Byl by fajn, ale... / Nela 7. 5. 2019 18:56

Nejdřív mě nadchnul. Četla jsem zahraniční recenze, kde si často stěžovali na to, že zanechává na oblečení fleky, které jdou vyprat. Bohužel mám stejnou zkušenost, takže budu hledat dál

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?