Eubiona Tuhý deodorant krystal original, Body 100 g

Eubiona Tuhý deodorant krystal original, Body 100 g

Přírodní deo krystal, bez vonných a konzervačních látek či sloučenin hliníku. Stabilní osvědčená kvalita těchto vyjímečných krystalů garantuje nejvyšší možnou ochranu při péči o pokožku.certifikáty: ECOCERTvhodné pro: ochranu před pocením a zápachemkonzistence: tuhábarva: čirábalení: plastový obalproduktová řada: BODY* přírodní péče o pokožku celého těla, včetně péče o ruce a nohy* tělová řada je

Přírodní deo krystal, bez vonných a konzervačních látek či sloučenin hliníku. Stabilní osvědčená kvalita těchto vyjímečných krystalů garantuje nejvyšší možnou ochranu při péči o pokožku.

certifikáty: ECOCERT
vhodné pro: ochranu před pocením a zápachem
konzistence: tuhá
barva: čirá
balení: plastový obal

produktová řada: BODY
* přírodní péče o pokožku celého těla, včetně péče o ruce a nohy
* tělová řada je bohatá na cenné rostlinné výtažky v nových účinných kombinacích
* zahrnuje deodoranty, produkty s aloe vera, produkty s medem a bylinkami, přípravky pro péči o ruce a nohy

použití: Krystal navlhčete vodou, hranami potřete pokožku a nechte zaschnout. Vydrží až 2 roky.
složení: ammoniumalum

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Již řadu let ručí značka Eubiona za vysokou kvalitu výrobků v souladu s přírodou. Vše začalo založením zásilkového obchodu zaměřeného na prodej výrobků přátelských k životnímu prostředí. Od roku 1988 se společnost soustřeďuje na přírodní produkty pečující o tělo a vlasy, jež nechává vyrábět podle vlastních receptur. Eubiona sází na použití látek z kontrolovaného biologického zemědělství a na jejich inovativní kombinace. Výrobky jsou bez obsahu syntetických barvících, konzervačních látek a vůní, a společnost je zapojena do programu pro přírodní certifikovanou kosmetiku Ecocert. Na každém výrobku jsou jasně uvedeny procentuální podíly všech přírodních látek a surovin v bio kvalitě. Samozřejmě se firma zřekla použití surovin, jež byly testovány na zvířatech, a ani výrobky nejsou na zvířatech testovány. Pro mimořádnou kvalitu výrobků používá vysoce hodnotné látky. Vzácné přírodní oleje, cenné rostlinné extrakty a drahocenné výtažky z květů, které činí z produktů Eubiony znamenitou kompozici, jejímž základem jsou složky nejvyšší jakosti.

kontakt na výrobce:
Hergestellt fur Claus GmbH
76532
Baden-Baden
Germany
www.eubiona.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Eubiona Body

Výrobce: Hergestellt fur Claus GmbH, 76532 Baden-Baden Německo, www.eubiona.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?