Ben & Anna Tuhý deodorant Nordic Timber

Ben & Anna Tuhý deodorant Nordic Timber

Tuhý deodorant se sodou, kukuřičným škrobem či kokosovým olejem nezanechává skvrny na oblečení a chrání podpaží před nepříjemným zápachem potu i nadměrnou vlhkostí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhý deodorant Ben & Anna Nordic Timber s cedrovým dřevem nebo citronovou trávou má hřejivou dřevitou vůni, která se hodí hlavně pro muže. Neobsahuje hliník ani další škodlivé látky a během dne vaše podpaží ochrání před nežádoucím zápachem. Díky bambuckému máslu a jedlé sodě má krásně pevnou konzistenci a dobře se nanáší.

Tuhý deodorant má praktické hygienické balení, nelepivé složení a nezanechává skvrny na oblečení. Snadno se nanáší a zanechá pokožku jemnou a vláčnou po celý den. Osvědčené spojení jedlé sody, kokosového oleje a rozmarýnové silice je obohaceno o prášek z kořene maranty třtinové a kukuřičný škrob. Obsažené složky pomáhají absorbovat nadbytečnou vlhkost v podpaží, brání rozkladu bakterií, a tím neutralizují zápach potu.

Použití: Deodorant naneste přímo z balení na suchou čistou pokožku podpaží.

Tuhý deodorant Nordic Timber obsahuje produkty:

Vůně: dřevitá

Výrobce: JM Nature GmbH, Adalbert-Stifter-Str. 15, 34246 Vellmar Německo, tel: +49(0)561-87088592, https://www.ben-anna.com/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?