Crystal Spring Tuhý krystalový deodorant Salt of the Earth, cestovní 50 g

Crystal Spring Tuhý krystalový deodorant Salt of the Earth, cestovní 50 g

Tuhý krystalový deodorant využívá adstringentních účinků přírodně vyskytujícího se kamence, sloučeniny solí draslíku a hliníku. Krystaly se nevstřebávají do pokožky a nezanechávají skvrny na oblečení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tuhý krystalový deodorant Crystal Spring využívá adstringentních účinků přírodně vyskytujícího se kamence, sloučeniny solí draslíku a hliníku. Krystaly kamence se do pokožky nevstřebávají, pouze zůstávají na jejím povrchu a tím pádem mechanicky neucpávají kožní póry. Díky praktickému malému balení budete mít krystalový deodorant kdykoliv po ruce.

Kamenec nejen zatáhne kožní póry, ale také působí antibakteriálně, což je nesmírnou výhodou. Pot sám o sobě totiž není cítit. Zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Kamenec Crystal Spring si tak šetrně, a přesto účinně poradí se vznikem tělesného pachu. Zároveň vám nebude ucpávat póry a podněcovat záněty potních žláz, a navíc nezanechává skvrny na oblečení.. 

Použití: Krystal navlhčete vodou a aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou či poraněnou pokožku.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Potassium Alum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Crystal Spring, Unit 17, Monks Brook Industrial Estate, SO53 4RA Eastleigh, Hampshire Velká Británie, tel: 023 8026 7143, www.crystalspring.co.uk

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Funguje :) / 13. 6. 2014 10:59

Nevěřila jsem tomu a proto jsem zkusila toto menší balení. Trik je, že podpaží musí být opravdu suché než se člověk obleče, pak to opravdu funguje i v takových vedrech, co byly. Nanášení ráno i večer po umytí podpaží vodou a mýdlem. Prostě na čistou pokožku.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?