puroBIO cosmetics Tužka na oči 05 Purple 1,3 g

puroBIO cosmetics Tužka na oči 05 Purple 1,3 g

  • Bez DPH 132 Kč

S kajalovou tužkou v modrofilaovém odstínu snadno podtrhnete přirozenou krásu jakýchkoliv očí. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tužka na oči puroBIO v modrofialovém odstínu 05 Purple výborně ladí ke všem barvám očí. Snadno s ní vytvoříte tenké i výraznější linky, které podtrhnou přirozenou krásu očí. Jemně lesklý odstín Purple se hodí pro jakoukoliv příležitost. Tužka je navíc obohacena o karnabuský vosk, rostlinné oleje či vitamin E. Je vhodná pro ciltivé oči i nositelky kontaktních čoček.

Modrofialová kajalová tužka obsahuje kromě kvalitních přírodních pigmentů také řadu rostlinných olejů či karnabuský a kadelilový vosk, díky kterému tužka hladce klouže po očním víčku, a líčení tak zabere jen pár okamžiků. Mandlový a sezamový olej ve spojení s antioxidačními účinky tokoferolu pečují o jemnou pokožku očních víček, zvláčňují ji zabraňují jejímu vysoušení, díky čemuž vytvořené linky déle vydrží.

Použití: Nakreslete tužkou linku podél řas. Tužku veďte co nejblíže k řasám, dosáhnete tak efektu plných a hustých řas. Pokud linku rozetřete štětcem na rozmazávání kontur, docílíte jemnějšího, tzv. kouřového vzhledu. Pro uhrančivý pohled orámujte tužkou celé oko.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Tužka na oči / Eva 31. 10. 2017 09:44

Tato tužka na oči má úžasnou fialovou barvu, ale tím její klady končí. Hned při prvním ořezání se strašně lámala, takže jsem z ní měla polovinu pryč. Takže pokud se nechcete líčit s "kůlem", tak tuhle tužku nedoporučuju. Mám od této značky ještě šedou a ta je OK.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?