Fialová

 
Barva na vlasy z čistě přírodních surovin dodá vlasům teplý vínový odstín. Díky obsahu bylinek má skvělé posilující a regenerační účinky, dodá vlasům lesk, jemnost a přirozený objem.
451 Kč
Extra měkká modelína ve čtyřech různých barvách z minerálních pigmentů umožňuje dětem vytvářet vlastní jedinečné tvary a rozvíjet tak jejich fantazii. Je vyrobená z obnovitelných přírodních surovin.
 
100% přírodní lesk na rty s malinovým olejem a extraktem z borůvek dodá vaši rtům šťavnatost a obstará také jejich výživu a ochranu. 
389 Kč
Lesk na rty ve vínovém odstínu s jemnými třpytkami bude slušet hlavně tmavovláskám. O rty zároveň pečuje díky přírodním olejům či bambuckému máslu, zvláčňuje je a chrání.
156 Kč
Osvěžovač vzduchu dodává jemnou levandulovou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Uklidňuje a přináší klidný spánek. Obsahuje 100% éterické oleje, které působí aromaterapeuticky.
408 Kč
Krémová rtěnka v tmavé vínovém odstínu dodá vašim rtům nejen výraznou barvu, ale i péči během dne díky kombinaci přírodních vosků, olejů a másel.