Lily Lolo Mineral Cosmetics Tužka na oči černá 1,14 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Tužka na oči černá 1,14 g

  • Bez DPH 255 Kč

Černá konturovací tužka na oči je nezbytnou součástí každé kosmetické výbavy. Dokonale orámuje oči, zvýrazní přirozený tvar oka a prohloubí pohled. Díky přírodním složkám nedráždí oči.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Tužka na oči černá je nezbytnou součástí každé kosmetické výbavy. Jedná se o univerzální produkt s všetranným využitím, jež je vhodný jak pro přirozené denní, tak dramatické večerní nalíčení. Syté složení s kvalitními minerálními pigmenty zaručí dokonale intenzivní výsledek. Tužka se rovnoměrně nanáší a díky měkké krémové konzistenci je její aplikace velice snadná. Jistě se stane oblíbenou a nepostradatelnou součástí vaší kosmetické taštičky.

Černý odstín sluší všem barvám očí a vykouzlíte s ní jak elegantní jemnou linku v linii řas, tak sexy kouřové líčení s rozmazáním doztracena. Nalíčení s touto tužkou vám vydrží celý dlouhý den či večer a nemusíte se obávat opadávání pod oko, rozmazávání či ztráty pigmentace. Tužka je vyrobena pouze z přírodních ingrediencí bez potenciálně škodlivých chemických složek, konzervantů a parabenů. Nedráždí oči a nenarušuje citlivou kůži. Díky čistým rostlinným olejům pečuje o tenkou a náchylnou pokožku v okolí oka a poskytne vám bezchybný výsledek bez kompromisů.

Použití: Nakreslete tužkou linku podél řas. Tužku veďte co nejblíže k řasám, dosáhnete tak efektu plných a hustých řas. Pokud linku rozetřete štětcem na rozmazávání kontur, docílíte jemnějšího, tzv. kouřového vzhledu. Pro uhrančivý pohled orámujte tužkou celé oko.

Tip: Pokud se vám zdá tužka příliš tvrdá, krátce ji rozehřejte mezi konečky prstů. Pro snadnější ořezávání můžete vložit předem na několik minut do ledničky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?