Chimpanzee Tyčinka Energy Banana Chocolate 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Banana Chocolate 55 g

Bezlepková tyčinka s ovesnými vločkami a obilninovými křupinkami má příjemně sladkou chuť a představuje skvělý zdroj kvalitních sacharidů, které vám dodají energii.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Energy tyčinka Banana Chocolate od Chimpanzee představuje chutnou svačinku na cesty, která je zároveň výborným zdrojem energie. Obsahuje bezlepkové vložky, sušený banán a 55% čokoládu. Ocení ji také milovníci sportu, kteří se ji mohou dopřát vždy po tréninku.

Kombinace bezlepkových ovesných vloček a křupinek z jáhel, kukuřice a rýže je doplněna o rýžový sirup, který tyčince dodává příjemně sladkou chuť. Díky kombinaci různých obilovin je tyčinka Chimpanzee zdrojem kvalitních sacharidů, které tělu dodají potřebnou energii na delší dobu. Současně jsou také bohaté na vitaminy i řadu minerálních látek. Tyčinka je ochucena kombinací sušených banánů, kousíčků 55% čokolády a přírodním banánovým aroma.

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Rice Syrup, gluten free oats, Millet-Rice Crisps (Millet, Corn, Rice, Cane Syrup), Grounded Lentil with Rice (14 %), Dried Bananas 9,5 %1), Chocolate (Cocoa Mass, Sugar, Cocoa butter) (7 %), Rapeseed Oil, Vegetable Glycerin, Natural Banana Flavor

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?