Prohlédněte si vaše seznamy přání

Chimpanzee Tyčinka Energy Cashew Caramel bar 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Cashew Caramel bar 55 g

Rozmazlete svoje chuťové buňky tyčinkou Cashew Caramel Bar. Kromě skvělé chuti jemných rozplývajících se kešu oříšků se žvýkavě vláčným karamelem má i velké množství výživových benefitů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rozmazlete svoje chuťové buňky tyčinkou Chimpanzee Energy Cashew Caramel Bar! Kromě skvělé chuti jemných a rozplývajících se kešu oříšků spolu se žvýkavě vláčným karamelem má i velké množství výživových benefitů. Energetická tyčinka je díky výživnému složení vhodná nejen když vás přepadne chuť na něco dobrého, ale také na doplnění energie po sportu, či jako zdravá svačinka.

Základ tyčinky tvoří ovesné vločky a jáhlovo- rýžové lupínky. Ty jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny, které jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Dále mají velký podíl vlákniny a vitaminy řady B důležité pro správné fungování metabolismu. Vločky i lupínky jsou přirozeně bezlepkové, nezatěžují tedy trávící soustavu a jsou vhodné i pro celiaky.

Kešu oříšky jsou plné tzv. zdravých tuků a nenasycených mastných kyselin. Ořechy jsou také vynikajícím zdrojem železa, zinku, selenu a dalších minerálních látek. Hořkosladkou tečkou chuti jsou kakaové boby, které podporují koncentraci a dodávají energii pro fyzický i psychický výkon.

Upozornění: Obsahuje sóju a ořechy.

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00, Brno-Zábrdovice, Česká republika , tel: +420 602 778 594

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?