Chimpanzee Tyčinka Energy Lemon bar 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Lemon bar 55 g

  • Značka: Chimpanzee
  • Balení: 55 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Certifikáty: VEGAN
  • Bez DPH 34 Kč

Osvěžující příchuť citronu zažene únavu na ústup a dodá energii i v tom nejnáročnějším dni. Citron v kombinaci s kešu oříšky a ovesnými vločkami má množství výživových benefitů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Osvěžující příchuť citronu v Chimpanzee Tyčince Energy Lemon zažene únavu na ústup a dodá energii i v tom nejnáročnějším dni. Citron v kombinaci s kešu oříšky, ovesnými vločkami a jáhlovo-rýžovými lupínky má nejen neobvyklou sladko kyselou chuť, ale i velké množství výživových benefitů. Energetická tyčinka je díky výživnému přírodnímu složení vhodná nejen k doplnění energie po sportovním výkonu, ale také během dne jako zdravá svačinka.

Ovesné vločky a jáhlovo-rýžové lupínky jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Dále mají velký podíl vlákniny, která je důležitá pro bezproblémové zažívání, zatímco vitaminy řady B napomáhají správnému fungování metabolismu. Vločky i lupínky jsou přirozeně bezlepkové, nezatěžují tedy trávící soustavu a jsou vhodné i pro celiaky.

Kešu oříšky jsou plné tzv. zdravých tuků a nenasycených mastných kyselin, dále jsou vynikajícím zdrojem železa, zinku, selenu a dalších minerálních látek.

Rýžový sirup a ječmenný slad obsahují sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Navíc tato přírodní sladidla obsahují vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu.

Upozornění: Výrobek obsahuje možné alergeny sóju a kešu ořechy.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Soy Flour, Rice Syrup, Whole Oats Gluten Free, Millet-Rice Crisps (Millet, Corm Rice, Cane Syrup), Roasted Soybeans, Rape Oil, Evaporated Cane Juice, Lemon Paste (Diced Dried Lemon, Sugar,Glucose Syrup, Concentrated Lemon Juice, Acidifer Citric Acid, Flavor, Gelling Pectin), Cashew, Maltodextrin

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez lepku, bez palmového oleje, vhodné pro vegany

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?