Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Tierra Verde Tyčinky bambusové do uší 200 ks

Tierra Verde Tyčinky bambusové do uší 200 ks

Značka: Tierra Verde
Balení:
69
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Ekologické tyčinky do uší vyrobené z bambusu a bio bavlny v krabičce z recyklovatelného papíru jsou skvělou alternativou klasickým plastovým tyčinkám.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Tyčinky bambusové do uší Tierra Verde jsou vyrobené z bambusu a bio bavlny a zabalené v krabičce z recyklovatelného papíru. Jedná se o skvělou alternativu klasickým plastovým tyčinkám.

Vatové tyčinky Tierra Verde vyhovují nejnáročnějším ekologickým i uživatelským požadavkům. Jsou vyrobené pouze ze 100% přírodních materiálů – organicky pěstované bavlny a bambusu z udržitelných zdrojů, takže jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné. Navíc jsou jemné a příjemné a díky pevnému bambusovému dřívku se nelámou. V krabičce z recyklovaného papíru se jich na vás těší rovných 200 kusů.

Tierra Verde vyvíjí výrobky denní potřeby s co nejmenším dopadem na zdraví a životní prostředí. Mezi jejich značky patří eko drogerie Yellow & Blue, menstruační kalíšky Gaia Cup a také biobavlněné produkty Casa Organica a Mama Natura.

Použití: Vhodné: pro šetrnou každodenní hygienu (při čištění uší nezavádějte hluboko do zvukovodu), pro kosmetické úkony, pro drobné domácí ošetřování.

Tip: Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na zemi. Navíc obsahuje přirozené antimikrobiální látky, a proto není nutné jeho růst podporovat hnojivy ani pesticidy. Pěstování a zpracování bambusu je vůči životnímu prostředí šetrnější než výroba papíru. Ten je sice vhodnější než plast, ale vyrábí se ze dřeva stromů za pomoci chemických látek a nemá takovou pevnost jako bambus, takže se tyčinky mohou ohýbat.

Ostatní kategorie: Pleťová kosmetika, Vatové pomůcky

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Hněvkovského 39a , 61700, Brno, Česká republika , tel: +420 511 119 820

Složení:

Bavlna1, Bambus
1
Bio
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Bavlna1, Bambus
1
Bio