Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Coslys Univerzální čistící gel 1 l

Universal Cleansing Gel

Coslys Univerzální čistící gel 1 l

Universal Cleansing Gel

Jemný gel je vhodný k mytí pokožky celého těla i vlasů. Je obohacený o Aloe vera či hořký pomeranč a bez obav ho můžete použít i na citlivou dětskou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Univerzální čisticí gel Coslys je vhodný i pro nejjemnější kůži. Je ideální pro váš obličej, tělo, ruce, ale i vlasy. Jeho složení je bohaté na esenciální přísady s jemnou čisticí bází a uklidňující ochranné extrakty. Gel lze bez obav použít i na citlivou pokožku malých dětí.

Čisticí gel má jemné složení bez mýdla, a je tak vhodný i pro jemnou či citlivou pokožku. Jemně z ní odstraní veškeré nečistoty či nadbytečný maz, aniž by ji vysušoval či dráždil. Naopak ji díky obsahu Aloe vera zklidňuje a chrání před dehydratací. Květová voda z hořkého pomeranče příjemně osvěžuje a má výborné protizánětlivé a čisticí účinky. Gel také díky přidaným látkám působí antimikrobiálně a pomáhá pokožce udržovat její přirozené pH. 

Francouzská organická kosmetika Coslys nabízí široké spektrum tělové i pleťové kosmetiky s certifikacemi Ecocert, Cosmebio, Cruelty Free One Voice. Některé produkty jsou vhodné pro veganyCoslys je jednou z pěti nejoblíbenějších kosmetických značek ve Francii.

Použití: Použijte jako sprchový gel, naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou. Nebo využijte univerzální čistící gel místo šamponu, naneste do vlasů, napěňte a smyjte.

Ostatní kategorie: Dětské sprchové gely a oleje

Výrobce: Comptoir des Lys, 12 rue de la Blanchardière , 49300, CHOLET, Francie , tel: 0241556665

Naše hodnocení:

Výhodné balení pro celou rodinu, vydrží velmi dlouho
Lze použít nejen na tělo, ale i na vlasy - ty jsou po umytí hebké, lesklé a pevné
Můžete si ho upravit podle sebe - přidejte si do něj svůj oblíbený éterický olej!

Nenašli jste to pravé? Co tohle?