Jason Ústní voda Sea Fresh 473 ml

Jason Ústní voda Sea Fresh 473 ml

Jason Ústní voda Sea Fresh 473 ml

(3 hodn.)
Značka: Jason
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Certifikát LEAPING BUNNY
Balení:
275
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks

Ústní voda Ústní voda Sea Fresh rozpoutá ve vašich ústech vír svěžesti. Díky minerálním solím a látkám z mořské vody chrání vaše zuby a dodá jim efektivní ochranu před zubním kazem a tvorbou zubního kamene.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení3
Položit dotaz
Popis produktu

Jason Ústní voda Sea Fresh vám připomene dovolenou u moře díky svěžímu aromatu s doteky vodní hladiny. Výtažek z mořské soli s vysokým obsahem minerálů a stopových prvků účinně pečuje o zdraví vašich zubů a ústní dutiny. Zároveň působí antibakteriálním efektem a napomáhá zmírnění zánětlivých příznaků či otoků. Výtažek z vodních řas s aktivními enzymy posiluje přirozenou obranyschopnost zubů proti škodlivým bakteriím.

Mátový olej je skvělým prostředkem pro osvěžení vašeho dechu. Díky jeho silicím svěží efekt vydrží opravdu po celý den a zabraní vzniku nežádoucího zápachu. Ústní voda je zcela bez obsahu alkoholu, nevysušuje dásně či sliznice ústní dutiny a je tudíž vhodná pro každodenní použití. Je skvělým doplňkem ke klasickému čistění zubním kartáčkem, protože proniká i do mezizubních prostor či na další špatně dosažitelná místa.

Výtažek z bio Aloe vera se vyznačuje chladivým a zklidňujícím efektem, díky čemuž působí příznivě při zánětlivých onemocněních či podráždění dásní. Extrakt z vilínu virginského dezinfikuje ústní dutinu a působí proti vzniku aftů. Kvalitní složení s přírodními výtažky tak nejen zaručí svěží dech po celý den, ale zároveň pomáhá posílit vaše zuby a udržet je v dlouhodobě skvělé kondici.

Použití: Jelikož se jedná o koncentrát, nařeďte výrobek před použitím v poměru 1:1. Po každém čistění zubů nechte působit 20-30 sekund a vyplivněte. Používejte minimálně dvakrát denně.

Značka JĀSÖN nabízí své produkty již od 50. let minulého století. Ty jsou plné přírodních olejů, rostlinných másel či bylinek a poskytují pokožce kvalitní výživu v podobě vitaminů, minerálů, proteinů a dalších důležitých látek. Výrobky jsou balené do takových obalů, které co nejméně zatěžují životní prostředí.

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr. , CO 80301 , Boulder, Spojené Státy Americké

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Perila křovitá

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 1. část

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 2. část

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Sea Fresh / Lucie 22. 6. 2016 16:09

Vcelku dobrá ústní voda, účel plní, jen mi moc nesedla chuť... Ale každému sedne něco jiného, osobně mám radši Nutrismile od stejné značky, která i naprosto luxusně chutná. Svou funkci ústní voda ale plní, takže za mě 4 hvězdičky z pěti. Tu jednu strhávám právě za pro mě ne moc příjemnou chuť. Super je i cena, když vezmete v potaz, že se ústní voda ještě ředí vodou, takže máte rázem cca 1litrovou ústní vodu za super cenu. :-) Také oceňuji Leaping Bunny certifikát, který je pro mě, jakožto pro člověka kupujícího pouze kosmetiku netestovanou na zvířatech, naprosto stěžejní. :-)

spokojenost / Sandra 10. 2. 2018 14:13

Příchut je skvělá a po použití mám mnohem lepší pocit čistých zubů než s nějakou Listerinkou s drogerky. Doporučuji, za mě spokojenost. A díky koncentrátu déle vydrží, což je pro mě další plus.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?