English Tea Shop Vánoční punč, plechová kazeta, bio

English Tea Shop Vánoční punč, plechová kazeta, bio

Zelený čaj Vánoční punč vás potěší osvěžující chutí s jemnými kořeněnými podtóny i příjemnou teplou vůní, která zahřeje tělo i duši. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: Uvedená fotografie je pouze ilustrační.

Zelený čaj English Tea Shop Vánoční punč vás potěší osvěžující chutí s jemnými kořeněnými podtóny i příjemnouteplou citrusovo-ovocnou vůní, která zahřeje tělo i duši. Kombinace kvalitních čajových lístků s citronovou trávou, lístky máty a jemnou chutí ovoce vás uklidní, dobře naladí a zpříjemní chvíle odpočinku strávené s přáteli a rodinou.

Zelený čaj vás povzbudí svou osvěžující teplouovocnou chutí s tóny koření. Čajová směs v sobě spojuje voňavou aromatickou citronovou trávu se svěží mátou peprnou a příjemně štiplavým pikantním zázvorem. Společně tvoří sytou přirozeně nasládlou ovocnou chuť, která vás povzbudí i svým hřejivým aroma. Šálek čaje je tak skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70°C a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté podle chuti oslaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj je originálním a praktickým vánočním dárkem.

Upozornění: Nekonzumujte při alergii či přecitlivělosti na ibišek!

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj1), Citronová tráva1), Ibišek1), Máta peprná1), Zázvor1), Kousky broskve1), Přírodní příchuť pomeranče, Přírodní příchuť broskve

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Citronová tráva

Obal: kovový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?