Terranova Health Vápník a hořčík 2:1 Komplex 50 ks

Calcium Magnesium 2:1 Complex

Terranova Health Vápník a hořčík 2:1 Komplex 50 ks
Doplněk stravy

Terranova Health Vápník a hořčík 2:1 Komplex 50 ks

Calcium Magnesium 2:1 Complex

Značka: Terranova Health
Balení:
289
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Bílá Labuť > 1 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Doplněk stravy s vápníkem a hořčíkem v ideálním poměru 2:1 ve prospěch Ca. Důležitá kombinace pro nervy a kosti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu2
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Vápník a hořčík 2:1 Komplex Terranova Health (Calcium Magnesium 2:1 Complex) je doplněk stravy s vápníkem a hořčíkem dohromady v poměru 2:1 ve prospěch Ca. Tyto dva minerály jsou velmi důležité pro dobrý stav našeho nervového systému a pro udržení vápníku v kostech. Vápník a hořčík jsou důležité minerální látky, které mají vliv na imunitu a na psychiku.

Naše tělo má své vlastní regulační systémy, aby udrželo ideální poměr vápníku a hořčíku uvnitř buněk. Hořčík je nezbytný pro správné fungování nervového systému, včetně mozku. Pokud je ho v buňkách málo, tělo pošle pryč něco z vápníku v kostech, aby se poměr vyrovnal. Vápník by se proto nikdy neměl suplementovat zvlášť, což naopak u hořčíku možné je. Ideální poměr minerálů v tomto produktu podpoří harmonické fungování našeho organismu. Vápník zklidňuje nervy a je důležitý pro tvorbu hormonů. Hořčík je vhodný při stresu, snižuje únavu a je nezbytný pro správný přenos signálů mezi svaly.

Složení je obohaceno o komplex superpotravin, které přirozeně doplňují účinky vápníku a hořčíku a pomáhají k co nejlepšímu vstřebávání živin. Najdeme zde např. kopřivu, zázvor, přesličku nebo dýňové semínko. Superpotraviny byly zpracovány procesem lyofilizace, která zajišťuje nejvyšší obsah účinných látek. Kapsle je veganská.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: ALFALFA - ZÁZVOR - KOPŘIVA - PŘESLIČKA

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 2 - 4 kapsle denně spolu s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita, Psychika a spánek

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu2

Hořčík – drahokam mezi minerály

Sportem ku zdraví

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?