Sanatur Vápník se spirulinou, kapsle

Sanatur Vápník se spirulinou, kapsle

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 100 kapslí, 65 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

100% přírodní produkt se Spirulinou platensis, s kopřivou a jetelem. Vápník zpevňuje kosti a posiluje nervy. Spirulina je zdrojem proteinů, přírodní látky obsažené v kopřivě mají pročišťující účinek.certifikáty: vhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: kapslebarva: zelenábalení: skleněný obaldávkování: 1 kapsli 3x denně polknout před jídlem a zapít větším množstvím vody.složení: uhličitan vápenatý, U

100% přírodní produkt se Spirulinou platensis, s kopřivou a jetelem. Vápník zpevňuje kosti a posiluje nervy. Spirulina je zdrojem proteinů, přírodní látky obsažené v kopřivě mají pročišťující účinek.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: kapsle
barva: zelená
balení: skleněný obal

dávkování: 1 kapsli 3x denně polknout před jídlem a zapít větším množstvím vody.
složení: uhličitan vápenatý, Urtica dioica (kopřiva dvoudomá, Trifolium pretense (jetel luční), Spirulina platensis, celulóza

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: detoxikace, nespavost a stres, onemocnění močových cest, posílení imunity, revmatismus a artritida

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?