Diochi Venisfér 50 ml

Diochi Venisfér 50 ml

  • Značka: Diochi
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 443 Kč

Bylinné kapky Venisfér harmonizují činnost srdce, osrdečníku, sleziny a slinivky a také tenkého střeva. Posilují imunitu celého těla, dodávají novou energii a vitalitu a zpomalují příznaky stárnutí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinné kapky Diochi Venisfér harmonizují činnost srdce, osrdečníku, sleziny a slinivky a také tenkého střeva. Posilují tak imunitu celého těla, dodávají novou energii a vitalitu a zpomalují příznaky předčasného stárnutí. Kapky působí skvěle antibakteriálně, antivirově, antioxidačně, antimykoticky a také protizánětlivě.

Venisfér podporuje zdraví kardiovaskulárního systému, přispívá ke správné krvetvorbě i srážlivosti krve a pomáhá správnému prokrvení všech vnitřních orgánů i končetin. To ocení obzvláště sportovci, ale i osoby, které se snadno zadýchají. Se správným prokrvením souvisí i zlepšení dlouhodobé i krátkodobé paměti a lepší koncentrace. Kapky mají protizánětlivé, antioxidační, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, protiplísňové a protirakovinné účinky. Urychlují pročištění a detoxikaci organismu, posilují imunitu a chrání tělo před známkami předčasného stárnutí.

Dávkování: Před použitím protřepejte! Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Jinan dvoulaločný, Kurkuma zedoaria, Zázvorník lékařský, Kurkuma dlouhá, Lapačo červené, Škornice šípolistá, Ofiopogon japonský, Maytenus macrocarpa, Kaštan koňský (6 %) , Jmelí bílé, Šalvěj červenokořenná, Jerlín japonský, Pornatka kokosová, Srdečník sibiřský, Světlice barvířská, Pivoňka lékařská, Bukvice lékařská

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?