JeJoue Venušiny kuličky AMI červená 3 ks

JeJoue Venušiny kuličky AMI červená 3 ks

1670
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Venušiny kuličky Venušiny kuličky slouží nejen k potěšení, ale také pro posilování pánevního dna.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Venušiny kuličky AMI červená JeJoue potěší i ty nejnáročnější zákaznice. Slouží jednak k potěšení, ale i jako efektivní pomůcka pro posilování pánevního dna. Díky sadě si tak můžete vyzkoušet jaká velikost či váha vám vyhovuje nejvíce, či jednotlivé kuličky střídat podle chuti. Kombinace inovativního designu, elegantního vzhledu a svůdné červené barvy zajistí maximální porci rozkoše pro tělo i vaše smysly.

Pojďme se podívat trochu blíže na jednotlivé kuličky uvnitř sady. A začněme rovnou tou největší. Ami 1 je samostatná, krásně měkká a zároveň z celé sady také nejlehčí. Ami 2 představuje zlatý střed s dvojitou kuličkou. I ona je měkká, ale váhově už o něco těžší. Trojici uzavírá Ami 3, dvojitá kulička je z celé sady nejmenší a zároveň nejtěžší. Všechny kuličky jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu, který je pevný, pružný, zároveň hypoalergenní a svým povrchem napodobuje lidskou kůži. Kuličky se navíc velmi snadno zavádějí a jejich nošení je proto maximálně pohodlné. 

Je Joue vstoupila do světa erotických pomůcek v roce 2008. V současnosti patří mezi lídry na trhu s erotickými luxusními pomůckami. Jejich erotické hračky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a nabízí senzační stimulaci.

Ostatní kategorie: Venušiny kuličky

Výrobce: Cliq Limited , , Velká Británie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?