Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo Varianta bílá/červená 1 ks

Fun Factory Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo Varianta bílá/červená 1 ks

660
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Venušiny kuličky Venušiny kuličky pomáhají posílit poševní svalstvo a zlepšit celkový požitek ze sexuálního aktu.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Venušiny kuličky Smartballs Teneo Duo Varianta bílá/červená Fun Factory díky sametově hebkému povrchu a elegantnímu designu vám pomohou posílit poševní svalstvo, což navíc zlepší celkový požitek ze sexuálního aktu. Kuličky se velmi snadno zavádějí, nezpůsobují alergické reakce a jsou snadno omyvatelné teplou vodou. Elegantní design doplňuje vkusná, nadčasová kombinace červené a bílé, která podpoří vaše vášnivé já.

Popularita a prospěch Venušiných kuliček však nespočívá pouze v posílení poševního svalstva. Lze je také využít pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství a jako prevenci proti inkontinenci. Díky inovované technologii se kuličky mohou pochlubit rychlou rotací vnitřní kuličky, která právě zajišťuje stimulační vibraci poševní stěny a tím i velmi příjemnou masáž. Kuličky jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu, jehož hedvábně jemný povrch pomáhá napodobovat lidskou kůži a umocnit tak váš prožitek.

Fun Factory je německá značka, kterou v roce 1996 založil Dirk Bauer a Michael Pahl. Vyrábí erotické hračky, specializují se především na silikonová dilda a vibrátory. Sídlí v Brémách, hračky vyrábí více než 20 let a inspirují nimi k sexuálním hrátkám.

Země původu: Německo

Výrobce: FUN FACTORY GmbH , , Německo

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?