Saloos Vetiver 5 ml

Saloos Vetiver 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 184 Kč

Esenciální olej z vetiveru s omamnou kouřově mechovou vůní dodá vašemu domovu atmosféru energie a života. Má stabilizační účinky na krevní oběh a ulevuje od bolestí při revmatizmu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Vetiver je čistý esenciální olej s osvěžující vůní, která přinese do vaší domácnosti atmosféru energie a života. Nasládlé aroma vetiveru s kouřově mechovým podtextem probudí všechny vaše smysly a pomáhá revitalizovat tělo i mysl. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a čistí vzduch.

Éterický olej z vetiveru má stabilizační účinky na krevní oběh a pomáhá při kolísání krevního tlaku. Působí silně zklidňujícím efektem a velice jej oceníte zejména v období nadměrného duševního či fyzického vyčerpání, kdy pomáhá obnovit síly a dodat potřebnou energii.

Vetiver je někdy také používán jako přírodní afrodiziakum a má harmonizační účinky. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a účinkuje také při revmatizmu. Podporuje hojení drobných ranek a dezinfikuje je. Je vhodný také na pokožku s akné.

Pro harmonický domov

Vůně éterického oleje z vetiveru je velice unikátní a jistě vás příjemně překvapí. V několika málo okamžicích nádherně provoní váš domov a dodá mu jedinečnou atmosféru. Osvěžující aroma s mechovými a kouřovými tóny promění váš domov v útulné místo jako stvořené k odpočinku. Pomůže vám nabrat potřebné síly a dodává energii. 

Uvolněte se

Vůně vetiveru působí přímo blahodárně na vaši psychiku. Pomůže vám zastavit se v hektickém dni, zapomenout na drobné běžné starosti a obnovit síly. Vetiver dodává životní energii a pomáhá při chronické únavě a potížích se spánkem. Je výborným životabudičem a je vhodný zejména pro ty, kdo duševně pracují či jsou často vystavováni stresu. 

Abyste se cítili dobře

Vetiver okamžitě zklidňuje rozbouřenou mysl a pomůže vám srovnat si myšlenky. Zároveň má také afrodiziakální účinky a dodává energii. Působí proti bolestem pohybového aparátu, zejména pak namáhaného svalstva a kloubů a je účinný při revmatizmu. Podporuje regeneraci tkání, urychluje hojení a brání zanícení drobných ranek.

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.