JeJoue Vibrátor HERA Flex černá 1 ks

JeJoue Vibrátor HERA Flex černá 1 ks

JeJoue Vibrátor HERA Flex černá 1 ks

2930
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Vibrátor Vibrátor pomáhá dosáhnout smíšeného orgasmu.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Vibrátor HERA Flex černá JeJoue je ten nejměkčí a nejelegantnější vibrátor pro dvojitou stimulaci, jaký na trhu dokážete najít. Měkká, zvlněná špička vám poskytne vibrace přímo do bodu G, zatímco vnější pružný palec se mezitím postará o klitoris. Jde proto o dokonale sehranou dvojku pro smíšený orgasmus, který si najde nezastupitelné místo ve vaší ložnici.

Hera Flex je inovativní sexuální pomůckou díky technologii BodyFlex. To znamená, že jeho vkládací část je plně ohebná, což umožňuje přizpůsobení jakémukoliv tvaru těla v jakékoliv pozici. Lze proto pohodlně stimulovat různá místa, aniž by docházelo k diskomfortu či bolesti. Motor vibrátoru produkuje dunivé vibrace i při nízkých frekvencích, čímž vám umožní si míru rozkoše stupňovat dle libosti v dokonalém rytmu s vaším tělem. A díky nabídce 5 rychlostí a 7 přednastavených módů dokáže uspokojit i ty nejnáročnější ženy a dopřát jim ohromující orgasmus, který jim sebere dech. Vibrátor je vyroben ze 100% lékařského silikonu, který je pevný, pružný, hypoalergenní a svým povrchem napodobuje lidskou kůži.

Je Joue vstoupila do světa erotických pomůcek v roce 2008. V současnosti patří mezi lídry na trhu s erotickými luxusními pomůckami. Jejich erotické hračky jsou vyráběny z kvalitních materiálů a nabízí senzační stimulaci.

Výrobce: Cliq Limited , , Velká Británie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?