Eubiona Vlasový kondicionér hroznová jádra, Hair 125 ml

Eubiona Vlasový kondicionér hroznová jádra, Hair 125 ml

Vlasový kondicionér s olejem z hroznových jader a extraktem z limetek pro hydrataci a lesk vlasů. Usnadňuje rozčesávání, vyživuje, hydratuje a dodává objem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vlasový kondicionér Eubiona s olejem z hroznových jader a extraktem z limetek pro hydrataci a lesk vašich vlasů. Usnadňuje rozčesávání a jeho jedinečné přírodní složení pečuje o vlasy, vyživuje je a dodává jim potřebnou hydrataci, větší objem a elasticitu. 

Přírodní za studena lisovaný olej z hroznových jader proniká k vlasovým kořínkům, kde napomáhá jejich regeneraci, a napomáhá tak rychlému růstu zdravých a kvalitních vlasů. Má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, které se starají o výživu a hydrataci vlasů i vlasové pokožky. Zároven působí antimikrobiálně a napomáhá harmonizovat bakteriální prostředí na povrchu vlasové pokožky a předcházet tak kožním onemocněním.

Ovocný extrakt z limetky osvěžuje vlasy i vlasovou pokožku, reguluje činnost mazových žláz. Pomáhá tak řešit problém s mastnými a zplihlými vlasovými kořínky. Vlasy zanechá provzdušněné a provoněné svěží citrusovou vůní. Jeho složení je bohaté na alfa hydroxylové kyseliny, které zlepšují stav kolagenu a elastinu. Tyto buněčné složky udržují pevnost a pružnost vlasů. Ovocné kyseliny dále uhlazují povrch vlasů. Ty jsou pak krásně jemné a zdravě lesklé. 

Použití: Naneste na umyté vlasy, nechte krátce působit a smyjte.

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: Hergestellt fur Claus GmbH, 76532 Baden-Baden Německo, www.eubiona.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?