Masmi Vložky Flex slipové z organické bavlny 30 ks

Masmi Vložky Flex slipové z organické bavlny 30 ks

  • Bez DPH 84 Kč

Slipové vložky Flex vás spolehlivě přilnou k jakémukoliv spodnímu prádlu. Účinně absorbují slabé krvácení, hodí se jako doplňek k tamponu či kalíšku i pro každodenní nošení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Slipové vložky Flex Masmi vás spolehlivě ochrání během menstruace díky použité organické bavlně a zároveň skvěle přilnou k jakémukoliv spodnímu prádlu. Bavlna je nejenom vysoce savá, ale také jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Slipové vložky účinně absorbují slabé krvácení. Můžete je také používat v kombinaci s tamponem či menstruačním kalíškem nebo i mimo menstruaci pro každodenní pocit čistoty.

Slipové tvarovatelné vložky jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Tenká vložka spolehlivě přilne k jakémukoliv typu spodního prádla, aniž byste ji cítila a poskytne vám pohodlný pohyb bez omezení. Vložky Flex vás tak spolehlivě ochrání během posledních dní menstruace, dopřejí vám pohodlí a současně jsou šetrné k jemným intimním partiím.

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dodržujte hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?