Masmi Vložky slipové anatomické z organické bavlny 24 ks

Masmi Vložky slipové anatomické z organické bavlny 24 ks

(5 hodn.)
Značka: Masmi
Certifikáty: BIO ECO COSMESI
Certifikát BIO ECO COSMESI
101
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: 20. 5. u vás
Praha, Palác Lucerna > 10 ks / Praha, OC DBK > 5 ks / Praha, Bílá Labuť > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Slipové vložky Slipové anatomicky tvarované vložky spolehlivě ochrání během slabé menstruace a zároveň jsou velice pohodlné. Můžete používat v kombinaci s tamponem či kalíškem, ale i pro každodenní pocit čistoty.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení5
Položit dotaz
Popis produktu

Slipové anatomicky tvarované vložky Masmi vás spolehlivě ochrání během menstruace a zároveň jsou velice pohodlné díky své zanedbatelné velikosti a také použité organické bavlně. Ta je nejenom skvěle savá, ale také velice jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Slipové vložky účinně absorbují slabší krvácení. Můžete je také používat v kombinaci s tamponem či menstruačním kalíškem.

Anatomicky tvarované vložky jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Tenká vložka spolehlivě přilne ke spodnímu prádlu, aniž byste ji cítila a poskytne vám pohodlný pohyb bez omezení. Vložky vás tak spolehlivě ochrání během menstruace, dopřejí vám pohodlí a současně jsou šetrné k jemným intimním partiím. Hodí se také pro každodenní nošení pro zachování pocitu čistoty.

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dodržujte hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.

Výrobky značky Masmi předchází při používání podráždění sliznic a pokožky, a přispívají tak k celkovému zdraví organismu. Zároveň svým přírodním složením prospívají přírodě, jsou přirozeně rozložitelné a ekologické a zásadně neovlivňují naše životní prostředí.

Výrobce: MASMI Natural Cotton, Niederfladnitz 139 , 2081, Niederfladnitz, Rakousko

Naše hodnocení:

Díky biobavlně jsou velmi příjemné a téměř necítíte, že je máte.
I při výtoku vydrží v pohodě celý den a nerozpadají se.
Díky čistě rostllinnému složení pokožka dýchá a nezapařuje se ani v horkých dnech.
Nezanechávají lepivé stopy na oblečení.

Podrobné složení produktu

Obal: papírový

Složení:

Bavlna
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Intimní potřeby bez chemie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Masmi slipové vložky- zklamání / Monika 22. 5. 2019 08:30

Byly by super, co se týká složení. Nedráždí. I cena je přijatelná. Bohužel špatně drží, nelepí dostatečně a neustále se muchlají, tudíž moc nesplňují svůj účel... Bohužel se příště poohlédnu po jiných.

/ Andrea 17. 5. 2021 14:42

Super ekologičtější alternativa intimek, navíc šetrné k intimním partiím. Jen opravdu lepí málo a muchlají se.

MASMI VLOŽKY SLIPOVÉ ANATOMICKÉ Z ORGANICKÉ BAVLNY / Ivana 22. 8. 2019 16:50

Příjemné, ale při chození a v létě, se vrchní vrstva proděraví. Mně drží dobře, pouze je nenosím na ven, spíš na doma.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Obal: papírový

Složení:

Bavlna
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?