Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Masmi Vložky slipové ultratenké z organické bavlny 24 ks

Masmi Vložky slipové ultratenké z organické bavlny 24 ks

Značka: Masmi
Certifikáty: BIO ECO COSMESI
Certifikát BIO ECO COSMESI
129
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Slipové ultratenké vložky spolehlivě ochrání během slabší menstruace a zároveň jsou velice pohodlné. Hodí se také pro kombinaci s tamponem či menstruačním kalíškem i pro každodenní nošení.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Slipové ultratenké vložky Masmi vás spolehlivě ochrání během menstruace a zároveň jsou velice pohodlné díky své zanedbatelné velikosti a také použité organické bavlně. Ta je nejenom skvěle savá, ale také velice jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Slipové vložky účinně absorbují slabé krvácení. Hodí se také jako pojistka k tamponu či kalíšku nebo je můžete používat pro každodenní pocit čistoty.

Tenké slipové vložky jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Ultratenká vložka spolehlivě přilne ke spodnímu prádlu, aniž byste ji cítila a poskytne vám pohodlný pohyb bez omezení. Vložky vás tak spolehlivě ochrání během menstruace, dopřejí vám pohodlí a současně jsou šetrné k intimním partiím.

Upozornění: Při manipulaci s vložkou dodržujte hygienu rukou. Vložku pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.

Výrobce: MASMI Natural Cotton, Niederfladnitz 139 , 2081, Niederfladnitz, Rakousko , tel: +43 664 2444599

Z blogu (1)

Intimní potřeby bez chemie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: