Terranova Health Vollagen - veganský kolagen 50 ks

Volagen produkt

Terranova Health Vollagen - veganský kolagen 50 ks

Volagen produkt

Značka: Terranova Health
Balení:
619
Momentálně vyprodané na e-shopu

Veganský kolagen zvyšuje elasticitu pokožky, eliminuje jemné linky a vrásky a zmírňuje bolesti kloubů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Vollagen - veganský kolagen Terranova Health zlepšuje zdraví pokožky, zmírňuje bolesti kloubů, eliminuje jemné linky a vrásky. Pomáhá zmírňovat celulitidu, posiluje vlasy, zpevňuje nehty, vypíná pokožku a chrupavkám dodává pevnost. Vollagen je vhodný zejména pro zralou pleť.

Naše tělo přirozeně vytváří kolagen, ovšem s přibývajícím věkem množství kolagenu začne ubývat a pleť začne být nadměrně suchá. Kolagen je druh proteinu, který ochablé pleti zvyšuje elasticitu a pomáhá v obličeji udržovat vlhkost. Je také skvělý pro podporu pojivových tkání a zmírnění bolesti kloubů. Podporuje zdraví střev a srdce. Veganský kolagen poskytuje stejné účinky jako ten živočišný. Snižuje výskyt vrásek, obnovuje mladistvý vzhled pleti, zlepšuje vlhkost a zpomaluje stárnutí pleti. Vollagen Complex působí nejen proti stárnutí kůže, ale také podporuje zdraví kostí a hustotu vlasů.

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

BEZ PŠENICE – BEZ LEPKU – BEZ SÓJI – BEZ MLÉČNÝCH VÝROBKŮ – BEZ ŽELATINY – BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK – BEZ PŘÍDAVNÝCH LÁTEK – BEZ PŘIDANÉHO CUKRU – BEZ BAREV – BEZ PŘÍCHUTĚ – BEZ KONZERVANTŮ

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se užívat během těhotenství nebo kojení, pokud lékař neurčí jinak.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Superpotraviny

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?