Taoasis Vůně růží 5 ml

Rosenduft, 5 ml

Taoasis Vůně růží 5 ml

Rosenduft, 5 ml

Značka: Taoasis
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
250
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: 27. 5. u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 5 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Karlín > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks

Esenciální olej Spojení růže, palmarosy a růžového dřeva má krásné květinové aroma s dřevitými tóny, které vás pohladí na duši, zažene stres a pomůže vám se uvolnit.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Směs éterických olejů Taoasis Vůně růží si získá srdce všech milovníků královny květin. Kombinuje v sobě čistě přírodní esence z růže, palmarosy a růžového dřeva. Toto spojení je vhodné jak do aromalampy či difuzéru, tak pro přidání do kosmetických produktů. Má mnoho příznivých účinků na psychiku a krásně vás zklidní.

Vůně růží vás zaujme svým květinovým aromatem s dřevitými tóny. Podpoří relaxaci po dlouhém náročném dni, zažene všechny starosti a pomůže vám se uvolnit. Je také vhodná při dlouhodobém stresu a časté nervozitě. Spojení růže, palmarosy a růžového dřeva se ale svým pozitivním působením neomezuje jen na naši duši.

V kosmetice přispívají růže, palmarosa a růžové dřevo k lepší regeneraci tkání při různých oděrkách, škrábancích či drobných řezných rankách. Vůně růží také zjemňuje revitalizuje zralou, suchou a citlivou pleť. Pozitivně ale působí i na akné, lupénku a různé druhy ekzému.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Směs je vhodná také do difuzéru.

Upozornění: Směs obsahuje palmarosu, není proto vhodná pro těhotné, kojící ženy a děti do deseti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Aromaterapeutické účinky: hojení ran a zánětů, mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Hlavní typ vůně: květinová

Produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Směsi ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?