Taoasis Vůně štěstí 5 ml

Glücksduft, 5 ml

Taoasis Vůně štěstí 5 ml

Glücksduft, 5 ml

Značka: Taoasis
Certifikáty: BIO
Certifikát BIO
219
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: 20. 5. u vás
Praha, Karlín > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, OC DBK > 2 ks

Esenciální olej Kombinace sladké klementinky, dřevitého santalu a štiplavého zázvoru uvolňuje napětí, podporuje zklidnění a relaxaci a vykouzlí harmonickou atmosféru.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Přepadly vás chmury a nemáte do ničeho chuť? Náladu vám rozzáří třeba směs éterických olejů Vůně štěstí od Taosis. Kombinace klementinky, santalového dřeva a zázvoru vytváří příjemně sladkou vůni s dřevitými až kořeněnými tóny, která vás pohladí na duši. Můžete ji nakapat do aromalampy či difuzéru.

Směs éterických olejů ze šťavnaté sladké mandarinky klementinky, sladce dřevitého santalu a štiplavého zázvoru uvolňuje duševní i svalové napětí způsobené stresem, krásně vás zklidní a podpoří relaxaci. Můžete si tak bez starostí užít zaslouženou chvilku klidu, po které budete mít zase tu správnou chuť do života. Kombinace klementinky, santalového dřeva a zázvoru má antidepresivní účinky a vykouzlí doma harmonickou atmosféru.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Směs je vhodná také do difuzéru.

Upozornění: Směs obsahuje santalové dřevo a zázvor, není proto vhodná pro těhotné, kojící ženy a děti do šesti let věku. Neaplikujte směs na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje její životnost. Směs s obsahem klementinky může působit fototoxicky.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Směsi ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?