Faran Výživný noční krém, Anti-Age 8 ml

Faran Výživný noční krém, Anti-Age 8 ml

Bohatý noční krém Faran se do pleti vstřebává pomalu, ale o to déle působí. Intenzivní bohaté složení bylo vytvořeno pro hydrataci, ochranu a poskytnutí optimální výživy pleti. Krém je vhodný pro pravidelné použití na noc.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bohatý noční krém Faran se do pleti vstřebává pomalu, ale o to déle působí. Aktivní směs organických rostlinných šťáv, bylin, zeleninových olejů a esenciálních olejů pečuje a hydratuje, podporuje regeneraci pleti v noci.

Intenzivní bohaté složení krému bylo vytvořeno pro hydrataci, ochranu a poskytnutí optimální výživy pleti. Krém je vhodný pro pravidelné použití na noc, speciálně vyživuje suchou a zralou pleť.

Kosmetika Faran obsahuje čisté přírodní ingredience, které hloubkově vyživují a hydratují pleť. Tato kosmetika neobsahuje vodu, ale účinné rostlinné látky, které přinesou krásu i vaší pleti. Vyzkoušejte podmanivé vůně a luxusní výrobky bez vody, pouze s aktivními ingrediencemi.

0% vody, 100% účinných aktivních látek.

Použití: Aplikujte malé množství krému na čistý a suchý obličej každý večer. Jemně vmasírujte a nechte vsáknout.

Tip: Velmi suchá pleť může tento krém používat i každé ráno, intenzivní vyživující složení dodá dostatečnou hydrataci a udrží pleť krásnou a jemnou celý den. Předejde suchým šupinkám a vysoušení pokožky.

Typy pleti: anti age, suchá pleť

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, https://www.faran-cosmetic.com/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?