Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett WC čistič máta a myrta 750 ml

Sonett WC čistič máta a myrta 750 ml

Čistič WC rozpouští usazené nečistoty a dezinfikuje toaletu díky obsahu éterických olejů a kyseliny citronové. Gelový čistič přilne i na hůř dostupná místa a odstraní organické nečistoty.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistič WC Sonett se svěží vůní máty a myrty účinně rozpouští usazené nečistoty a dezinfikuje toaletu díky obsahu éterických olejů a kyseliny citronové. Gelový čistič spolehlivě přilne i na hůře dostupná místa, odstraní organické nečistoty a zároveň toaletu vydezinfikuje.

Čistič je bez přidaných dráždivých chemikálií, a přesto účinně vyčistí toaletu díky obsahu antibakteriálních éterických olejů z máty a myrty. Ty se nejen postarají o dezinfekci toaletní mísy, ale také příjemně provoní celou místnost.

O odstranění usazených nečistot, vodního kamene i rzi se postará kyselina citronová. Ta nejen že si snadno poradí s usazeninami, ale také dezinfikuje toaletní mísu. Díky přírodnímu složení bez chlóru a jiných dráždivých složek je čistič toalet Sonett vhodný i pro citlivé osoby s nesnášenlivostí chemikálií.

Použití: Dostatečné množství čističe naneste pod okraj toalety a nechte působit (při silném znečištění klidně i přes noc). Toaletní mísu vydrhněte kartáčem a toaletu spláchněte.

Upozornění: Obsažená kyselina citronová rozpouští vápenec. Zamezte proto kontaktu s materiály obsahujícími vápenec, jako je mramor, alabastr, beton, umělý kámen a jiné. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kyselina citronová (5-15 %) , Kokosový alkoholsulfát (1-5 %) , Cukerný tenzid (1-5 %) , Rostlinné zahušťovadlo (1 %) , éterický olej máta1), éterický olej myrta1), Balzamické přísady, Voda

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: éterický olej máta, éterický olej myrta

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Velmi velmi velmi slabý!!! / Vaniola 6. 4. 2019 08:53

Vyhozené peníze. Účinek doslova 0. Nebrat!!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?