Victor Phillippe x Bambucký olej na tvář, tělo a vlasy 100 ml

Victor Phillippe x Bambucký olej na tvář, tělo a vlasy 100 ml

Velmi hydratační a výživný typ oleje. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně mastné a smíšené. V zimě chrání před vlivem počasí a v létě je výborným prostředkem po opalování. Účinný i pro zklidnění kůže po holení či depilaci. Bambucké máslo, zázrak z přírody používaný po staletí, představuje významný a funkční prvek v tvorbě silného vizuálního účinku. Bambucké máslo, Shea butter nebo Karité máslo

Velmi hydratační a výživný typ oleje. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně mastné a smíšené. V zimě chrání před vlivem počasí a v létě je výborným prostředkem po opalování. Účinný i pro zklidnění kůže po holení či depilaci. Bambucké máslo, zázrak z přírody používaný po staletí, představuje významný a funkční prvek v tvorbě silného vizuálního účinku. Bambucké máslo, Shea butter nebo Karité máslo se získáva z jáder ořechů stromu Máslovníka afrického. Surovina je známá po staletí svými zkrášlujícími a hojivými účinky na pokožku. Působí do hloubky a má regenerační, hydratační, ochranné, výživné, hojivé a protizánětlivé účinky. Obsahuje betakaroten, přírodní UV filtr, přírodní vitamíny A, E, F, a nenasycené mastné kyseliny. Urychluje hojení, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, obnovuje poškozenou kůži. V zimě chrání před vlivem počasí a v létě je výborným prostředkem po opalování, zjemňuje pokožku a má protistárnoucí efekt. Vhodné na všechny druhy pokožky, zejména pro suchou a dehydrovanou pleť.

certifikáty:
vhodné pro: ošetření pleti
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Aplikujte na pokožku dle potřeby několikrát denně.
složení: Butyrospermum Parkii Butter Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Parfum

země původu značky: Itálie
charakteristika značky: Italská značka Victor Philippe vznikla koncem 70. let, aby šířila na trhu produkty založené na léčebnývh účincích propolisu. Jejím sídlem se stal zámek ze 17. století v oblasti známé včelařstvím. Již o několik let později přišla společnost na trh s kompletní řadou produktů založených na propolisu, což jí přineslo opravdový věhlas. Pravá revoluce ve společnosti nastala začátkem 90.let, kdy se objevil nový zázrak přírody - Aloe vera. V té době byla Aloe vera téměř neznámou rostlinou a Victor Philippe si ji nechal dovážet z Barbadosu. Později, když trh zaplavily nepříliš kvalitní produkty pochybných značek s nnepřiměřeně vysokou cenou, uzavřela společnost smlouvu s hlavním brazilským producentem vysoce kvalitní Aloe vera. S rozšiřující se základnou zákazníků došlo k přeorganizování struktury společnosti a jejímu přesídlení a povědomí o kvalitě produktů se rozšířilo daleko za hranice Itálie. V našem sortimentu naleznete Aloe vera šťávy, produkty z propolisu a depilační pomůcky Depilette. Některé produkty obdržely certifikát Bio Eco Cosmesi.

kontakt na výrobce:
Victor Philippe S.r.l
Via del lavoro, 30
I - 20060, Pozzo d'Adda
Italia
www.victorphilippe.it

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Victor Philippe S.r.l, Via del lavoro, 30, I - 20060 Pozzo d'Adda Itálie, www.victorphilippe.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: