Hanna Maria x Bylinný čaj voda při nachlazení, princip 5 elementů 50 g

Hanna Maria x Bylinný čaj voda při nachlazení, princip 5 elementů 50 g

  • Značka: Hanna Maria
  • Balení: 50 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Element: voda, zima.Byliny v této směsi pomáhají urychlovat léčbu při nachlazení po fyzické i psychické stránce. Čaj je vhodný pro děti i dospělé pro denní užívání v rámci pitného režimu. Velmi dobře chutná a tuto vůni i chuť Vaše tělo potřebuje v době nemoci, účinně doplňuje ztracenou energii a aktivitu během nemoci.Směs je velmi účinná při zvýšené teplotě s pocitem chladu, husté rýmě, která nemů

Element: voda, zima.
Byliny v této směsi pomáhají urychlovat léčbu při nachlazení po fyzické i psychické stránce. Čaj je vhodný pro děti i dospělé pro denní užívání v rámci pitného režimu. Velmi dobře chutná a tuto vůni i chuť Vaše tělo potřebuje v době nemoci, účinně doplňuje ztracenou energii a aktivitu během nemoci.
Směs je velmi účinná při zvýšené teplotě s pocitem chladu, husté rýmě, která nemůže ven, při špatném dýchání převážně ústy (ucpané dutiny), rozmrzelosti. Podporuje pocení a má protibakteriální a protivirózní účinky. Usnadňuje vykašlávání. Tento čaj významně doplňuje 100% čistě přírodní éterický olej v elementu VODA, např. ve formě koupele, masáže nebo inhalace pomocí rozprašovače, aromalampy nebo keramické kostky.
Bylinné čaje vynikající kvality zpracování jsou sestaveny tak, aby energeticky ladily s dětskou kolekcí éterických olejů. Čaje jsou vhodné pro všechny krevní skupiny. Nemusejí se doslazovat, jsou sestaveny tak, aby dětem chutnaly a rády je pily.

certifikáty:
vhodné pro: podporu moudrosti a odpovědnosti
konzistence: sypká
barva: hnědozelená
balení: plastový obal, papírový přebal

princip 5 elementů: Tato řada éterických olejů a čajů je energeticky sestavena podle prastarých principů pěti elementů Jinu a Jangu. Unikátní kolekce éterických olejů a čajů je tak ohleduplná, že je možné ji bezpečně používat pro dětskou terapeutickou a duševní péči. Mohou ji samozřejmě používat i dospělí. Každá kompozice je sestavena podle energií a jemnohmotných vibrací daného elementu. Jedná se o unikátní projekt v této oblasti zaměřený především na naše milované děti. Děti milují krásné vůně a velmi dobře vnímají aromaterapii, která jim velmi pozitivně pomáhá i po psychické stránce. Děti mají velkou samoléčící schopnost, daleko větší než dospělí. Pravidelné používání esenciálních olejů při koupelích, masážích, v rozprašovačích či v aromalampách a pití čajlů na principu pěti elementů je velmi efektivní formou preventivní medicíny a často pomůže dětem vyhnout se nachlazení a dalším infekcím, docílit zklidnění nebo koncentrace. Čistá duše dítěte touží po čistých vůních. Síla vůně pozitivně slaďuje celou rodinu, i vás rodiče. Dopřejte dětem tuto láskyplnou péči přírody.

použití: Jedna čajová lžička se přelije 1 litrem vroucí vody, nechá se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý. Pro děti od 6 měsíců do 3 let se dávkuje 1 čajová lžička na šálek vody, pro starší děti je možno použít 1 lžičku až 1 lžíci. Čaj je vynikající i pro dospělé. Doporučujeme pít při nachlazení i k předepsané léčbě od lékaře. Směs čaje podporuje léčbu průdušek, je velmi účinný v kombinaci s koupelí v éterických olejích ve směsi v tomto elementu. Čaj je chuťově sladěný, nepotřebuje přislazovat, nanejvýš ovocným cukrem a několika kapkami citrónu.
složení: sléz lékařský - květ (zklidňuje a zvlhčuje průdušky, ulehčuje vykašlávání, odstraňuje škrábání v krku), tymián - nať - protibakteriální a protivirózní s antibiotickými účinky, zvyšuje imunitu), bez černý - květ (podporuje pocení, tiší křeč při kašli), lišejník islandský (jedinečný při zánětu průdušek, zvyšuje imunitu), tužebník jilmový - nať (silně podporuje pocení hlavně v kombinaci s květem černého bezu), majoránka zahradní - nať (narušuje soudržnost hlenu, usnadňuje vykašlávání, posiluje a zklidňuje), jitrocel kopinatý - list (usnadňuje vykašlávání, hojí překrvené průdušky)

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Hanna Maria zahájila aktivní činnost v roce 2000, kdy se začala zabývat vývojem a dovozem parfemací do Čech. Hana Tomášková, firemním jménem Hanna Maria, se zabývá sestavováním 100% čistě přírodních éterických olejů pro vyvážení životní energie. Vychází z východních učení, využívá energetiky rostlin, vlastních zkušeností v oblasti vývoje vůní a znalostí energetických center člověka, ezoteriky, feng shui a astrologie. Inspiruje se vlastním vnímáním přírody, především české, pracuje převážně intuitivně a mimosmyslově. Již od dětství vnímá vyzařování a auru lidí. Inspiraci získává také ze svých pobytů v cizích zemích, např. Anglii, Francii, Švýcarsku, Turecku, Thajsku ... Suroviny pro její produkty pochází z přísně kontrolovaných ekologických plantáží z celého světa, zpracovává je podle jejich požadavků anglická firma Augustus Oils - Bordon, Hamphire. Suroviny i hotové produkty podléhají přísným mezinárodním kritériím certifikace a atestace v EU. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjejícími parfémy, vonné látky a silice ve Francii, Anglii a Švýcarsku a je jejich výhradním obchodním zástupcem pro Čechy a Slovensku. Ve spolupráci se švýcarským partnerem vyvíjí profesionální defuzéry pro aplikaci vůní, které promění velké prostory v osobitý prostor. Tyto parfemace se používají jako podpůrný marketing pro banky, obchodní domy, kanceláře i letištní haly.

kontakt na výrobce:
HANNA MARIA THERAPY
Hana Tomášková
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
www.tomexo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HANNA MARIA THERAPY, Nerudova 1668, 530 02 Pardubice Česká republika, www.tomexo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: