Hanna Maria x Bylinný čaj země pro posílení imunity, princip 5 elementů 50 g

Hanna Maria x Bylinný čaj země pro posílení imunity, princip 5 elementů 50 g

  • Značka: Hanna Maria
  • Balení: 50 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Element: země, pozdní léto.Byliny podporují imunitní systém během celého roku. Pomáhají zbavit tělo hlenů jako zásobárny infekcí v těle, působí protibakteriálně a protivirózně. Při počátku nemoci může čaj nahradit antibiotika. Doporučujeme začít pít 14 dní před ohlášením předpokládané epidemie.Čaj je velmi vhodný při virózách (chřipka), v létě při otužování i letním koupání, zvyšuje imunitu pro po

Element: země, pozdní léto.
Byliny podporují imunitní systém během celého roku. Pomáhají zbavit tělo hlenů jako zásobárny infekcí v těle, působí protibakteriálně a protivirózně. Při počátku nemoci může čaj nahradit antibiotika. Doporučujeme začít pít 14 dní před ohlášením předpokládané epidemie.
Čaj je velmi vhodný při virózách (chřipka), v létě při otužování i letním koupání, zvyšuje imunitu pro podzimní i zimní období. Je vhodný pro pitný režim ve školkách, školách i v zaměstnání během dne jako prevence z nachlazení. Tento čaj významně doplňuje 100% čistě přírodní éterický olej v elementu ZEMĚ, např. ve formě koupele, masáže nebo inhalace pomocí rozprašovače, aromalampy nebo keramické kostky.
Bylinné čaje vynikající kvality zpracování jsou sestaveny tak, aby energeticky ladily s dětskou kolekcí éterických olejů. Čaje jsou vhodné pro všechny krevní skupiny. Nemusejí se doslazovat, jsou sestaveny tak, aby dětem chutnaly a rády je pily.

certifikáty:
vhodné pro: podporu empatičnosti, uvědomění vlastních hodnot
konzistence: sypká
barva: hnědozelená
balení: plastový obal, papírový přebal

princip 5 elementů: Tato řada éterických olejů a čajů je energeticky sestavena podle prastarých principů pěti elementů Jinu a Jangu. Unikátní kolekce éterických olejů a čajů je tak ohleduplná, že je možné ji bezpečně používat pro dětskou terapeutickou a duševní péči. Mohou ji samozřejmě používat i dospělí. Každá kompozice je sestavena podle energií a jemnohmotných vibrací daného elementu. Jedná se o unikátní projekt v této oblasti zaměřený především na naše milované děti. Děti milují krásné vůně a velmi dobře vnímají aromaterapii, která jim velmi pozitivně pomáhá i po psychické stránce. Děti mají velkou samoléčící schopnost, daleko větší než dospělí. Pravidelné používání esenciálních olejů při koupelích, masážích, v rozprašovačích či v aromalampách a pití čajlů na principu pěti elementů je velmi efektivní formou preventivní medicíny a často pomůže dětem vyhnout se nachlazení a dalším infekcím, docílit zklidnění nebo koncentrace. Čistá duše dítěte touží po čistých vůních. Síla vůně pozitivně slaďuje celou rodinu, i vás rodiče. Dopřejte dětem tuto láskyplnou péči přírody.

použití: Jedna čajová lžička se přelije 1 litrem vroucí vody, nechá se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý. Pro děti od 6 měsíců do 3 let se dávkuje 1 čajová lžička na šálek vody, pro starší děti je možno použít 1 lžičku až 1 lžíci. Čaj je vynikající i pro dospělé. Čaj je chuťově sladěný použitými bylinami, nepotřebuje přislazovat, nanejvýš ovocným cukrem a několika kapkami citrónu.
složení: citrónová a pomerančová kůra (obsahuje protivirózní a protibakteriální látky, které zvyšují sebeobranu organismu, hlavně jejich bílá část bývá nedílnou součástí čajů, pomáhajících při léčbě rakoviny), šípek - oplodí (vysoký obsah vitamínu C, beta karotenu, draslíku, vápníku), tymián - nať (Jedna z nejsilnějších protibakteriálních a protivirových bylin, působí proti plísním ve střevech a v plících. V malých dávkách ve směsích je vhodný pro děti, působí desinfekčně v dýchacích cestách a plicích.), yzop lékařský - nať (základní bylina při léčbě průdušek, přírodní antibiotikum posilující imunitu, desinfi kuje nejen dýchací, ale i močové cesty), rybíz černý - list a bez černý - květ (silně podporují pocení, snižují teplotu a čistí krev), rybíz černý - plod (má vysoký obsah vitamínu C, červené barvivo karoten, který podporuje krvetvorbu a tím zlepšuje celkový zdravotní stav a posiluje organismus)

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Hanna Maria zahájila aktivní činnost v roce 2000, kdy se začala zabývat vývojem a dovozem parfemací do Čech. Hana Tomášková, firemním jménem Hanna Maria, se zabývá sestavováním 100% čistě přírodních éterických olejů pro vyvážení životní energie. Vychází z východních učení, využívá energetiky rostlin, vlastních zkušeností v oblasti vývoje vůní a znalostí energetických center člověka, ezoteriky, feng shui a astrologie. Inspiruje se vlastním vnímáním přírody, především české, pracuje převážně intuitivně a mimosmyslově. Již od dětství vnímá vyzařování a auru lidí. Inspiraci získává také ze svých pobytů v cizích zemích, např. Anglii, Francii, Švýcarsku, Turecku, Thajsku ... Suroviny pro její produkty pochází z přísně kontrolovaných ekologických plantáží z celého světa, zpracovává je podle jejich požadavků anglická firma Augustus Oils - Bordon, Hamphire. Suroviny i hotové produkty podléhají přísným mezinárodním kritériím certifikace a atestace v EU. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjejícími parfémy, vonné látky a silice ve Francii, Anglii a Švýcarsku a je jejich výhradním obchodním zástupcem pro Čechy a Slovensku. Ve spolupráci se švýcarským partnerem vyvíjí profesionální defuzéry pro aplikaci vůní, které promění velké prostory v osobitý prostor. Tyto parfemace se používají jako podpůrný marketing pro banky, obchodní domy, kanceláře i letištní haly.

kontakt na výrobce:
HANNA MARIA THERAPY
Hana Tomášková
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
www.tomexo.cz


Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HANNA MARIA THERAPY, Nerudova 1668, 530 02 Pardubice Česká republika, www.tomexo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: