Natures x Glukanky Forte, multivitamínové, s beta glukanem

Natures x Glukanky Forte, multivitamínové, s beta glukanem

  • Značka: Natures
  • Balení: 30 pastilek
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dětské pastilky s beta glukanem s multivitamíny FORTE přiznivě působí na posílení imunitního systemu u dětí. Jsou vhodné jako podpůrný prostředek při opakujúcích se infekcích, při opakovanm podávání antibiotik, pro děti se sklonem k alergiím a oslabené obranyschopnosti dětského organizmu. Přítomný xylitol navyše zabraňuje u dětí vzniku zubního kazu. Vhodné i pro diabetiky.Dávkování: Děti do 15 let

Dětské pastilky s beta glukanem s multivitamíny FORTE přiznivě působí na posílení imunitního systemu u dětí. Jsou vhodné jako podpůrný prostředek při opakujúcích se infekcích, při opakovanm podávání antibiotik, pro děti se sklonem k alergiím a oslabené obranyschopnosti dětského organizmu. Přítomný xylitol navyše zabraňuje u dětí vzniku zubního kazu. Vhodné i pro diabetiky.
Dávkování: Děti do 15 let: 1 pastilku denně nehcat volně rozpustit v ústech, děti od 15 roků a dospělí: 1-2 pastilky denně nechat volně rozpustit v ústech.

Složení: Jedna pastilka obsahuje 20 mg beta 1,3/1,6-D-glukanu z Hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), mikronizováno a směs vitamínů:
* 30 mg kyseliny L-askorbové - vitamín C
* vitamín E 10 mg
* niacin 9 mg,
* kyselinu pantotonovou 3 mg
* vitamín B6 1 mg
* vitamín B1 0,72 mg
* vitamín B2 0,8 mg
* kyselinu listovou 0,1 mg
* biotin (vitamín H) 76 µg
* vitamín B12 0,50 µg
* beta karotén 5 mg.
1 pastilka zaručuje 50% doporučené denní dávky vitamínů.

Obecné informace: V posledních třech desetiletích bylo z hub izolovaných množství polysacharidů a komplexů polysacharid - protein, které se využívají jako terapeutické látky. Najslibnějšími farmaceutickými efekty těchto biopolymerů je jejích imunomodulační schopnost a protirakovinové účinky. Extrakty z hub jsou dobře známé v tradiční asijské medicíně. Použití těchto tzv. lékařských hub je rozsáhle zdokumentované v Japonsku, Koreji, Číně, USA a Rusku. Avšak až technologický pokrok extrakčních technik v uplynulých třiceti letech umožnil skutečné izolování glukanů a jejich využití v kontrolovaných experimentech. Glukany se intenzívne studovaly zejména kvůli jejich najvýznamnější vlastnosti - protirakovinovému a imunomodulačnímu účinku. Více druhů hub bylo identifikovaných jako bohaté zdroje glukanů, s pozitívním vlivem na imunitní systém lidí i zvířat. I když bylo identifikovaných kolem 30 druhů hub s protirakovinovým účinkem, jen několik z nich bylo podrobených intenzivnímu studiu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: