Klas x Super Acidophilus plus, 6 miliard 60 kapslí

Klas x Super Acidophilus plus, 6 miliard 60 kapslí

  • Značka: Klas
  • Balení: 60 kapslí
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Acidophilus (Lactobacillus acidophilus) je kultura užitečných bakterií, které přirozeně žijí ve střevě. Jsou až neuvěřitelně prospěšné. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, nastává nežádoucí změna střevní flóry - vzniká tzv. disbióza a většinou i candidová infekce. Následky jsou závažné a o to smutnější, že jsou velmi rozšířené. Přípravek Super ACIDOPHILUS plus zavedla firma KLAS na trh

Acidophilus (Lactobacillus acidophilus) je kultura užitečných bakterií, které přirozeně žijí ve střevě. Jsou až neuvěřitelně prospěšné. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, nastává nežádoucí změna střevní flóry - vzniká tzv. disbióza a většinou i candidová infekce. Následky jsou závažné a o to smutnější, že jsou velmi rozšířené. Přípravek Super ACIDOPHILUS plus zavedla firma KLAS na trh jako další z řady čistě přírodních přípravků. Věrna svým zásadám i tento přípravek vybrala tak, aby splňoval zejména následující kritéria: maximální eliminace nežádoucích vedlejších účinků, přírodní původ, působnost na skutečné příčiny nemocí.

Hlavní účinky
* Účinkuje proti Crohnově chorobě. Jde o zánětlivé onemocnění střev projevující se bolestmi břicha, křečemi, chudokrevností, únavou a ztrátou hmotnosti.
* Je protialergenní. Některé přemnožené hnilobné bakterie mohou vyprodukovat histamin způsobující alergie.
* Zápach z úst - je způsoben rozkladem ve střevě, a proto vzdoruje ústním vodám i sprejům.
* Snižuje plynatost. Nepodceňujme ji - signalizuje špatné trávení cukrů, celulózy a hnití bílkovin.
* Preventivně účinkuje proti rakovině tlustého střeva.
* Snižuje touhu po sladkém. Patogenní kvasinky odčerpávají cukr z krve.
* Průjem a zácpa - častý následek zničení užitečné střevní flóry.
* Může odstranit bolesti hlavy, migrény, deprese, únavu, neschopnost soustředění, popudivost a jiné neurózy. Co také jiného lze očekávat po zaplavení mozku toxiny, bakteriemi, viry a houbami - imunita organismu má své hranice.
* Akné, ekzémy a další kožní změny. Kůže má mimo jiné za úkol vylučovat toxické látky z organismu, proto nás nesmí překvapovat, že se zamoření těla toxiny při střevní disbióze podepisuje i na stavu naší pokožky.
* Pomáhá při aftech a vaginálních zánětech, zánětech dělohy, vejcovodů, vaječníků, při bolestech kloubů, plísňových infekcích na nechtech a na kůži.

Užívání: Má-li být kolonizace střevního traktu užitečnými bakteriemi opravdu účinná, je nutno jich dodat střevu dostatečné množství. Přípravek firmy KLAS se naštěstí vyznačuje zvláště silnou dávkou těchto bakterií (6 miliard v jedinné kapsli), což zaručuje úspěšnou kolonizaci střeva. Tablety polykáme celé asi 30 minut před jídlem a uchováváme nejlépe v chladu. Jako prevenci: 1 kapsle denně (spořiví dva týdny v měsíci). Při léčbě: 1-3 kapsle denně.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: