Mastic spa x Tělový peeling s vůní kávy, Coffee Body Milk Scrub 250 ml

Mastic spa x Tělový peeling s vůní kávy, Coffee Body Milk Scrub 250 ml

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Mikro granule z olivových pecek pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky a zanechají pokožku hebkou. Kaštan, bohatý na obsah dusíku a škrobu, vyživuje a posiluje pokožku.certifikáty: AIAB ICEAvhodné pro: odstranění odumřelých buněk a hydrataci pokožkykonzistence: krémová s částečkamibarva: světle béžovábalení: kovová dóza s dávkovačempoužití: Rozetřete na pokožce pomocí jemné masáže a následně oplá

Mikro granule z olivových pecek pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky a zanechají pokožku hebkou. Kaštan, bohatý na obsah dusíku a škrobu, vyživuje a posiluje pokožku.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: odstranění odumřelých buněk a hydrataci pokožky
konzistence: krémová s částečkami
barva: světle béžová
balení: kovová dóza s dávkovačem

použití: Rozetřete na pokožce pomocí jemné masáže a následně opláchněte teplou vodou. Použijte před aplikací krému nebo tělového mléka.
INCI: Aqua (Water), Cetearyl Isononanoate, Diisopropyl Dimer Dilinoleate, Olea Europaea Seed Powder, Peg-10 Poyglyceryl-2 Laurate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Parfum (Fragrance), Ppg-25-Laureth-25, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Aeusculus Hippocastanum, Carbomer, DMDM Hydantoin, Sodium Hydroxide, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, CI 19140, CI 42090, Hydroxy-methylpentyl-cyclohexenecarboxaldehyde, Hexyl cinnamaldehyde, 2-(4-tert.Butylbenzyl) propionaldehyde

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: