Saloos Zázvor 5 ml

Saloos Zázvor 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 109 Kč

Esenciální olej ze zázvoru má stimulační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje napětí a pomáhá při migrénách. Účinně zmírňuje bolesti namáhaného pohybového aparátu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Zázvor je velice oblíbený a hojně používaný přírodní éterický olej bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Na dlouhou dobu provoní váš domov či pracoviště a díky svěžím citrusovým tónům účinně neutralizuje nepříjemné pachy. Dodává energii a revitalizuje tělo i mysl.

Esenciální olej ze zázvoru pomáhá uvolnit napětí a oceníte jej zejména v období zvýšeného stresu a tenze. Harmonizuje psychiku a účinně zmírňuje bolesti hlavy. Je s oblibou používán při migrénách a bolestech z nadměrného psychického či fyzického vypětí.

Zároveň přirozeně podporuje pocení a je často využíván při onemocněních dýchacího traktu, zejména rýmě a nachlazení. Podporuje trávení a pomáhá při nechutenství. Je vhodný také jako součást masážních olejů, ulevuje od bolestí svalů a kloubů a bráni tvorbě jizev.

Povzbuzení a energie

Éterický olej Saloos Zázvor vás zavalí přívalem energie. Jeho kořeněná jemně citrusová vůně ihned osvěží vaše tělo i mysl. Oceníte jej zejména ve chvílích, kdy potřebujete dodat energii, nabrat síly a odpoutat se od starostí všedního dne. Svěží zázvor skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a naplní váš domov příjemnou energizující vůní.

Proti stresu i únavě

Vůně kořeněného zázvoru má příznivý vliv nejen na vaši psychiku. Pomáhá v obdobích nadměrného stresu a snižuje známky únavy. Díky zázvoru tak budete účinně bojovat proti fyzickému i duševnímu vyčerpání a opět naberete potřebné síly. Zmírňuje duševní vypětí a je skvělým pomocníkem také při migrénách a bolestech hlavy z nadměrné psychické zátěže.

Pomocník při rýmě

Éterický olej ze zázvoru vás nezklame také jako podpůrný prostředek v období chřipek a nachlazení. Je přirozeně antiseptický, díky čemuž působí proti zánětu a pomáhá zvýšit obranyschopnost organismu. Podporuje prokrvení tkání a účinně ulevuje od bolestí namožených svalů a kloubů. Zároveň stimuluje zdravé trávení a posiluje chuť k jídlu. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.