TeaTao Zelený čaj práškový House Matcha 50 g

TeaTao Zelený čaj práškový House Matcha 50 g

  • Značka: TeaTao
  • Balení: 50 g
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 143 Kč

Práškový zelený čaj House Matcha TeaTao je vysoce kvalitním zeleným čajem. Jde o práškovou podobu odrůdy Gyokuro, která vyniká omamnou vůní a plnou, lehce nasládlou chutí. Jemně mletý čaj je vhodný nejen k přípravě nápojů, ale i k ozvláštnění různých pokrmů, jako je pečivo, zmrzlina či moučníky. Nejenže vybranému jídlu dodá zajímavou chuť, ale rovněž zvýší jeho výživovou hodnotu.

Zelený čaj House Matcha vyniká vysokým obsahem teinu, a dodává tak organismu energii. Na rozdíl od kávy má dlouhotrvající a mírnější působení. Působí proti stresu, pomáhá odbourávat dlouhodobou únavu a celkově regeneruje. Podporuje trávení a také díky svým detoxikačním účinkům přispívá k očistě organismu od veškerých škodlivých látek, a nepřímo tak napomáhá hubnutí.

Matcha je až 10krát bohatší na vitaminy, minerály a vlákninu než klasický zelený čaj, a výrazně tak podporuje správnou činnost imunitního systému. Zároveň díky velkému podílu antioxidantů chrání organismus před oxidačním stresem. Flavonoidy či katechin pomáhají zpomalovat stárnutí těla. Matcha čaj rovněž podporuje činnost mozku a soustředění a zlepšovat paměť.

Příprava: Rozšlehejte 3-5 gramů Matcha prášku v 0,2 litru vlažné vody nebo mléka o teplotě cca. 50 °C. Podle chuti můžete lehce přisladit.

Tip: Matcha prášek lze použít také pro výrobu zmrzliny, do různých dezertů, smoothie, nealkoholických ovocných nápojů, čokolád a dalších pokrmů.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Zelený čaj Matcha

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Potraviny: jednodruhové

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?