TeaTao Zelený čaj práškový House Matcha 50 g

TeaTao Zelený čaj práškový House Matcha 50 g

Skladem > 10 ks

Jemně mletý zelený čaj odrůdy Gyokuro vyniká vysokým obsahem výživových látek i antioxidantů, dodává energii, podporuje imunitu i soustředění. Má lehce nasládlou chuť a omamnou vůni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Práškový zelený čaj House Matcha TeaTao je vysoce kvalitním zeleným čajem. Jde o práškovou podobu odrůdy Gyokuro, která dává vzniknout trávově zelenému nálevu, který vyniká omamnou vůní a plnou, lehce nasládlou chutí s květinovou stopou a minimální svíravostí. Jemně mletý čaj je vhodný nejen k přípravě nápojů, ale i k ozvláštnění různých pokrmů, jako je pečivo, zmrzlina či moučníky. Nejenže vybranému jídlu dodá zajímavou chuť, ale rovněž zvýší jeho výživovou hodnotu.

Zelený čaj House Matcha vyniká vysokým obsahem teinu, a dodává tak organismu energii. Na rozdíl od kávy má dlouhotrvající a mírnější působení. Působí proti stresu, pomáhá odbourávat dlouhodobou únavu a celkově regeneruje. Podporuje trávení a také díky svým detoxikačním účinkům přispívá k očistě organismu od veškerých škodlivých látek, a nepřímo tak napomáhá hubnutí. Obsahuje také velký podíl antioxidantů.

Příprava: Rozšlehejte 3-5 gramů Matcha prášku v 0,2 litru vlažné vody nebo mléka o teplotě cca. 50 °C. Podle chuti můžete lehce přisladit.

Tip: Matcha prášek lze použít také pro výrobu zmrzliny, do různých dezertů, smoothie, nealkoholických ovocných nápojů, čokolád a dalších pokrmů.

Výrobce: FLEET s.r.o., Milešovská 6, 130 00 Praha 3 - Vinohrady Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?