Terranova Health Železo 20mg Komplex 50 ks

Easy Iron 20mg Complex

Terranova Health Železo 20mg Komplex 50 ks

Easy Iron 20mg Complex

289
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: 11. 12. u vás
Praha, OD Kotva > 5 ks / Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Karlín > 3 ks

Doplněk stravy s železem ve formě bisglycinátu s prokazatelnou vstřebatelností bez trávicích obtíží.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Železo 20mg Komplex Terranova Health (Easy Iron 20mg Complex) je doplněk stravy s obsahem železa ve formě bisglycinátu železnatého s prokázaným vstřebáváním, které nezpůsobuje trávicí potíže.

Železo je důležitým prvkem, co se týče krve, přenosu kyslíku a zdravého imunitního systému. Železo je u žen obzvláště důležité v období menstruace, jelikož nedostatek železa se projevuje velmi silným krvácením.

Železo v tomto produktu je pod ochrannou registrační známkou *FerrochelTM Albion Labs. Železo je nepostradatelný pro správnou krvetvorbu. Jeho nedostatek se projevuje sníženou zásobou železa v játrech a ve slezině a často dochází ke zvýšené únavě, vypadávání vlasů, bolestem hlavy, bolestivé menstruaci a někdy má vliv i na nekvalitní spánek. Z rostlinných výrobků se železo hůře vstřebává v porovnání s příjmem železa z masa, proto je vhodné, aby vegetariáni zařadili do svého jídelníčku doplněk stravy se železem.

Složení je obohaceno o komplex superpotravin, které přirozeně doplňují účinky železa a pomáhají k co nejlepšímu vstřebávání živin v produktu. Najdeme zde např. šípkové plody, ječmen nebo acai. Kapsle je veganská.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: ACAI - ŠÍPEK - ZELENÝ JEČMEN

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Obsahuje mladý ječmen - při celiakii konzultujte užívání se svým lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Žíly a krevní oběh, Imunita, Doplňky stravy pro ženy, Pro dědečka a strýčka, Pro sestru a kamarádku, Pro maminku

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Proč potřebujeme železo?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?