Martina Gebhardt Ženšenové čisticí mléko, Ginseng 150 ml

Martina Gebhardt Ženšenové čisticí mléko, Ginseng 150 ml

  • Bez DPH 459 Kč

Čisticí pleťové mléko Ginseng rozpouští líčidla i jiné nečistoty a zároveň pečuje o zralé stále se mastící pokožku po třicítce. Kombinace rostlinných látek eliminuje výskyt nedokonalostí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lehké pleťové mléko Martina Gebhardt Ginseng pečuje o stále se mastící pokožku po třicítce, a i přes nemastnou konzistenci pleť bohatě vyživuje. Kombinace kvalitních rostlinných olejů a másel pokožku zjemňuje a chrání, zatímco antibakteriální rostlinné výtažky pečují o potřeby mastící se pleti náchylné k tvorbě akné a ucpávání pórů.

Lehké mléko s výtažky z ženšenu je vhodnou každodenní péčí pro náročnou pleť se sklony k nedokonalostem. Mandlový olej společně s bambuckým a kakaovým máslem podporují pružnost a zdravý vzhled pleti, a navíc v pokožce uzamykají potřebnou hydrataci a živiny. Hojivé výtažky z meduňky, vilínu a šalvěje společně s růžovou květovou vodou stabilizují činnost mazových žláz, působí skvěle regeneračně a podporují sjednocený tón pleti.

Aby pleť nestrádala, obsahuje mléko výtažky z ženšenu. Ten má na pokožku skvělé posilující účinky, udržuje ji zdravou a pružnou, odolnější vůči prvním známkám stárnutí. Pleťové mléko o pleť intenzivně pečuje a chrání ji před vznikem prvních vrásek i před výskytem nedokonalostí. Díky lehké nemastné konzistenci je vhodné i pod make-up.

Použití: Malé množství mléka naneste na vatový tampon a za jeho pomoci odličte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Tip: Mléko můžete smýt čistou vodou, nebo pro perfektní dočištění použít pleťové tonikum.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?