Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

(3 hodn.)
Značka: Natura Siberica
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Živé vitamíny pro vlasy a tělo dodává dehydratované pokožce i vlasům okamžitou dávku výživy a hydratace. Obsažené extrakty z bylinek a bobulí jsou bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení3
Položit dotaz
Popis produktu

Živé vitamíny pro vlasy a tělo Natura Siberica dodává dehydratované pokožce i vlasům okamžitou dávku výživy a hydratace. Extrakty z bylinek a bobulí bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty poskytnou pokožce celého těla vše potřebné, aby byla krásná a jemná.

Živé vitamíny intenzivně pečují o pokožku i vlasy díky svému unikátnímu snadno vstřebatelnému složení. Lehký gel obsahuje mikrogranule s účinnými látkami; ty se při kontaktu s teplou pokožkou rozpustí a okamžitě ji hydratují.

Extrakty z bobulovin, jako je moruška severní a ostružina, jsou bohaté na vitamin C. Ten pokožku obnovuje a zlepšuje její elasticitu. Regeneraci pokožky i vlasů má na starosti jerlín japonský a růže dahurica, které zároveň chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Díky tomuto na vitaminy bohatému složení bude vaše pokožka jemná, vyživená a zdravě vypadající.

Okamžitá hydratace

Živé vitaminy pro vlasy a tělo Natura Siberica jsou univerzálním produktem, který můžete používat doslova od hlavy k patě. Díky všestrannosti tohoto produktu ušetříte místo ve vaší kosmetické taštičce a je vhodnou variantou také pro cestování. Živé vitaminy dodávají pokožce těla i vlasům okamžitou hydrataci a podporují jejich revitalizaci.

Půvab sibiřské přírody

Živé vitaminy Natura Siberica využívají cenné rostlinné výtažky z bylin vyrůstajících v čisté sibiřské přírodě. Podnební podmínky v této oblasti jsou velice nelítostné, díky tomu se však rostliny stávají odolnými a zachovávají si maximální obsah účinných látek. Extrakty z bylinek a bobulí jsou bohaté na důležité složky, jako jsou antioxidanty, vitaminy či minerály.

Pro jemnou pokožku

Živé vitaminy mají formu lehkého spreje, který vaši pokožku ani vlasy nezatíží a nevytvoří nepříjemnou neprodyšnou vrstvu. Sprej naopak vytváří neviditelnou mlhu, která se rovnoměrně rozprostře po pokožce a snadno se aplikuje. Jemný gel se velice rychle vstřebává a obsahuje mikrogranule s účinnými látkami, které se rozpustí a uvolní bylinné výtažky.

Vitaminy pro pleť

Živé vitaminy Natura Siberica obsahují například výtažek z ostružiny, jenž je přímo nabitý vitaminem C. Vitamin C má v těle velký vliv na tvorbu kolagenu a díky tomu zvyšuje pružnost pokožky. Jerlín japonský a růže dahurica podporují přirozenou regenerační schopnost pokožky i vlasů a zároveň je chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Použití: Živé vitamíny aplikujte na čistou pokožku celého těla. Používejte samostatně, či pod váš oblíbený krém. Sprej můžete použít i k regeneraci suchých poškozených vlasů, kdy malé množství aplikujete do suchých či vlhkých vlasů. Používejte dle potřeby.

Vážení obchodní partneři,

Náš svět, práce a stabilita se minulý čtvrtek úplně obrátily naruby. Všichni máme obavy a někdy i strach z toho, co bude dál, protože se jedná o situaci vyšší moci, kterou jsme nikdy předtím nezažili.

Rádi bychom Vás informovali o původu a výrobě produktů, které naše společnost Antim Plus distribuuje. Natura Siberica, Organic Shop, SkinSuperGood, Organic People atd jsou vyráběné společností Eurobio Lab OÜ, která je evropská společnost a působí v estonském Tallinnu již více než 8 let, má 330 zaměstnanců a dodává certifikovanou kosmetickou produkci do přibližně 70 zemí světa.

Veškerá práva na značky vyráběné v Eurobio Lab OÜ patří estonské společnosti Good Design OÜ se sídlem v estonském Tallinnu.

Eurobio Lab OÜ vyrábí evropské kosmetické značky, jako je Organic Shop a Organic People, s využitím nejnovějších znalostí evropských kosmetických technologií spolu s pečlivým a udržitelným přístupem k ekologické a certifikované výrobě.

Zdůrazňujeme, že veškeré naše zboží má estonské EAN kódy, které začínají na 474.

Všichni sledujeme situaci a modlíme se za ty, kteří nyní trpí. Upřímně doufáme, že brzy vyjde slunce a život se vrátí do normálu.

S přátelským pozdravem,

Antim Plus s.r.o.

Natura Siberica nabízí přírodní kosmetiku založenou na síle sibiřských bylin. Je členem společnosti Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikaci ICEA.

Typ pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Natura Siberica, Eurobio Lab OÜ, Leiva 3 , Tallinn, Estonsko

Podrobné složení produktu

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Jak ovlivňují vitaminy naše vlasy a pleť

Ostružiny

Tonizace: nutnost nejen pro mastnou pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Spíše ne / Karolína 24. 5. 2021 10:25

Úplně bez efektu i po delším používání. Vlasy mi přišly spíš sušší než byly předtím.

Zklamání / Kateřina 20. 5. 2017 08:51

Vitamíny pro vlasy krásně voní, ale to je tak všechno, co tento výrobek dokáže. Za tu cenu, mít krásné voňavé vlasy, to nestojí. Nedoporučuji.

nic / Zuzana 20. 6. 2016 15:34

Výrobek k ničemu, vlasy jsou po něm stejné jak před nanesením. Zklamání, ačkoliv mi ho slečna na prodejně vychválila.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?