Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

229
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Živé vitamíny pro vlasy a tělo dodává dehydratované pokožce i vlasům okamžitou dávku výživy a hydratace. Obsažené extrakty z bylinek a bobulí jsou bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Živé vitamíny pro vlasy a tělo Natura Siberica dodává dehydratované pokožce i vlasům okamžitou dávku výživy a hydratace. Extrakty z bylinek a bobulí bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty poskytnou pokožce celého těla vše potřebné, aby byla krásná a jemná.

Živé vitamíny intenzivně pečují o pokožku i vlasy díky svému unikátnímu snadno vstřebatelnému složení. Lehký gel obsahuje mikrogranule s účinnými látkami; ty se při kontaktu s teplou pokožkou rozpustí a okamžitě ji hydratují.

Extrakty z bobulovin, jako je moruška severní a ostružina, jsou bohaté na vitamin C. Ten pokožku obnovuje a zlepšuje její elasticitu. Regeneraci pokožky i vlasů má na starosti jerlín japonský a růže dahurica, které zároveň chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Díky tomuto na vitaminy bohatému složení bude vaše pokožka jemná, vyživená a zdravě vypadající.

Okamžitá hydratace

Živé vitaminy pro vlasy a tělo Natura Siberica jsou univerzálním produktem, který můžete používat doslova od hlavy k patě. Díky všestrannosti tohoto produktu ušetříte místo ve vaší kosmetické taštičce a je vhodnou variantou také pro cestování. Živé vitaminy dodávají pokožce těla i vlasům okamžitou hydrataci a podporují jejich revitalizaci.

Půvab sibiřské přírody

Živé vitaminy Natura Siberica využívají cenné rostlinné výtažky z bylin vyrůstajících v čisté sibiřské přírodě. Podnební podmínky v této oblasti jsou velice nelítostné, díky tomu se však rostliny stávají odolnými a zachovávají si maximální obsah účinných látek. Extrakty z bylinek a bobulí jsou bohaté na důležité složky, jako jsou antioxidanty, vitaminy či minerály.

Pro jemnou pokožku

Živé vitaminy mají formu lehkého spreje, který vaši pokožku ani vlasy nezatíží a nevytvoří nepříjemnou neprodyšnou vrstvu. Sprej naopak vytváří neviditelnou mlhu, která se rovnoměrně rozprostře po pokožce a snadno se aplikuje. Jemný gel se velice rychle vstřebává a obsahuje mikrogranule s účinnými látkami, které se rozpustí a uvolní bylinné výtažky.

Vitaminy pro pleť

Živé vitaminy Natura Siberica obsahují například výtažek z ostružiny, jenž je přímo nabitý vitaminem C. Vitamin C má v těle velký vliv na tvorbu kolagenu a díky tomu zvyšuje pružnost pokožky. Jerlín japonský a růže dahurica podporují přirozenou regenerační schopnost pokožky i vlasů a zároveň je chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Použití: Živé vitamíny aplikujte na čistou pokožku celého těla. Používejte samostatně, či pod váš oblíbený krém. Sprej můžete použít i k regeneraci suchých poškozených vlasů, kdy malé množství aplikujete do suchých či vlhkých vlasů. Používejte dle potřeby.

Natura Siberica nabízí přírodní kosmetiku založenou na síle sibiřských bylin. Je členem společnosti Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikaci ICEA.

Typ pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Natura Siberica, 27 b.2 Tverskaya str. , Moskva, Rusko

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Jak ovlivňují vitaminy naše vlasy a pleť

Ostružiny

Tonizace: nutnost nejen pro mastnou pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Zklamání / Kateřina 20. 5. 2017 08:51

Vitamíny pro vlasy krásně voní, ale to je tak všechno, co tento výrobek dokáže. Za tu cenu, mít krásné voňavé vlasy, to nestojí. Nedoporučuji.

nic / Zuzana 20. 6. 2016 15:34

Výrobek k ničemu, vlasy jsou po něm stejné jak před nanesením. Zklamání, ačkoliv mi ho slečna na prodejně vychválila.

Spíše ne / Karolína 24. 5. 2021 10:25

Úplně bez efektu i po delším používání. Vlasy mi přišly spíš sušší než byly předtím.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.