Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

Natura Siberica Živé vitamíny pro vlasy a tělo 125 ml

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
229
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Živé vitamíny pro vlasy a tělo dodává dehydratované pokožce i vlasům okamžitou dávku výživy a hydratace. Obsažené extrakty z bylinek a bobulí jsou bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Živé vitamíny pro vlasy a tělo Natura Siberica dodává dehydratované pokožce i vlasům okamžitou dávku výživy a hydratace. Extrakty z bylinek a bobulí bohaté na vitaminy, minerály a antioxidanty poskytnou pokožce celého těla vše potřebné, aby byla krásná a jemná.

Živé vitamíny intenzivně pečují o pokožku i vlasy díky svému unikátnímu snadno vstřebatelnému složení. Lehký gel obsahuje mikrogranule s účinnými látkami; ty se při kontaktu s teplou pokožkou rozpustí a okamžitě ji hydratují.

Extrakty z bobulovin, jako je moruška severní a ostružina, jsou bohaté na vitamin C. Ten pokožku obnovuje a zlepšuje její elasticitu. Regeneraci pokožky i vlasů má na starosti jerlín japonský a růže dahurica, které zároveň chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Díky tomuto na vitaminy bohatému složení bude vaše pokožka jemná, vyživená a zdravě vypadající.

Okamžitá hydratace

Živé vitaminy pro vlasy a tělo Natura Siberica jsou univerzálním produktem, který můžete používat doslova od hlavy k patě. Díky všestrannosti tohoto produktu ušetříte místo ve vaší kosmetické taštičce a je vhodnou variantou také pro cestování. Živé vitaminy dodávají pokožce těla i vlasům okamžitou hydrataci a podporují jejich revitalizaci.

Půvab sibiřské přírody

Živé vitaminy Natura Siberica využívají cenné rostlinné výtažky z bylin vyrůstajících v čisté sibiřské přírodě. Podnební podmínky v této oblasti jsou velice nelítostné, díky tomu se však rostliny stávají odolnými a zachovávají si maximální obsah účinných látek. Extrakty z bylinek a bobulí jsou bohaté na důležité složky, jako jsou antioxidanty, vitaminy či minerály.

Pro jemnou pokožku

Živé vitaminy mají formu lehkého spreje, který vaši pokožku ani vlasy nezatíží a nevytvoří nepříjemnou neprodyšnou vrstvu. Sprej naopak vytváří neviditelnou mlhu, která se rovnoměrně rozprostře po pokožce a snadno se aplikuje. Jemný gel se velice rychle vstřebává a obsahuje mikrogranule s účinnými látkami, které se rozpustí a uvolní bylinné výtažky.

Vitaminy pro pleť

Živé vitaminy Natura Siberica obsahují například výtažek z ostružiny, jenž je přímo nabitý vitaminem C. Vitamin C má v těle velký vliv na tvorbu kolagenu a díky tomu zvyšuje pružnost pokožky. Jerlín japonský a růže dahurica podporují přirozenou regenerační schopnost pokožky i vlasů a zároveň je chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Použití: Živé vitamíny aplikujte na čistou pokožku celého těla. Používejte samostatně, či pod váš oblíbený krém. Sprej můžete použít i k regeneraci suchých poškozených vlasů, kdy malé množství aplikujete do suchých či vlhkých vlasů. Používejte dle potřeby.

Typ pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce: Natura Siberica, 27 b.2 Tverskaya str. , Moskva, Rusko

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Jak ovlivňují vitaminy naše vlasy a pleť

Ostružiny

Tonizace: nutnost nejen pro mastnou pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Zklamání / Kateřina 20. 5. 2017 08:51

Vitamíny pro vlasy krásně voní, ale to je tak všechno, co tento výrobek dokáže. Za tu cenu, mít krásné voňavé vlasy, to nestojí. Nedoporučuji.

nic / Zuzana 20. 6. 2016 15:34

Výrobek k ničemu, vlasy jsou po něm stejné jak před nanesením. Zklamání, ačkoliv mi ho slečna na prodejně vychválila.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.