Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Zklidňující krém s kadidlem, Meditao 50 ml

Taoasis Zklidňující krém s kadidlem, Meditao 50 ml

Krém s éterickými oleji z kajeputu a kadidla se snadno nanáší a roztírá, zmírňuje bolesti kloubů při artritidě a regeneruje svaly namožené sportem či jinou fyzickou zátěží.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Krém s kadidlem Taoasis je určený zejména pro péči o svaly a klouby. Obsahuje éterické oleje z kajepuju či kadidla, má výborné zklidňující a antispazmatické účinky a snadno se vstřebává. Díky tomu poskytuje svalům a kloubům příjemnou péči, například po sportování.

Krém s bambuckým máslem či sójovým olejem se snadno nanáší na pokožku, usnadňuje masáž a nezanechává lepivý nebo mastný pocit. Kombinace éterických olejů z kadidla a kajeputu má pryskyřičnou vůni s tóny citrusů. Působí protizánětlivě, antisepticky, má dezinfekční účinky a bojuje proti infekcím. Zmírňuje bolesti kloubů při artritidě, podporuje průtok krve v cévách končetin a celkově regeneruje unavené a namožené svaly po sportování či jiné fyzické zátěži.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Aplikujte na klouby a svaly a lehce vmasírujte.

Ostatní kategorie: Klouby a svaly

Užití: vnější

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?