Hagi Zklidňující pleťový krém 50 ml

Hagi Zklidňující pleťový krém 50 ml

513
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, OC DBK > 2 ks

Pleťový krém pokožku hydratuje, obnovuje rovnováhu kožního mikrobiomu a chrání pleť před poškozením.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Zklidňující pleťový krém Hagi pokožce dodává vlhkost, zlepšuje funkci kožní bariéry a poskytuje pleti ochranu před poškozením.

Bambucké máslo zvyšuje vlhkost pokožky, zlepšuje přirozenou kožní bariéru a chrání pokožku před poškozením. Kokosový olej zklidňuje suchou pokožku, působí jako změkčovadlo a snižuje podráždění pokožky. Glycerin pokožku chrání a hydratuje, zlepšuje funkci kožní bariéry, poskytuje ochranu proti podráždění a urychluje procesy hojení ran. Inulin obnovuje rovnováhu kožního mikrobiomu a vitamín E bojuje proti poškození volnými radikály.

Hagi je polská značka, která vyrábí přírodní kosmetiku. Při výrobě jsou používány ty nejúčinnější suroviny, aby byly zajištěny co nejlepší výsledky. Myšlenka vytvořit společnost vyrábějící přírodní kosmetiku se zrodila v hlavě Hania - chemičky a kosmetičky již v 90. letech. V té době však bylo v Polsku těžké najít přírodní suroviny a přívětivý trh pro takové produkty. Sen zůstal a jakmile se naskytla příležitost, byl realizován. Společnost založily tři ženy, které mají vášeň pro přírodní kosmetiku a aktuálně mají širokou nabídku krémů, šamponů, olejů a mýdel.

Výrobce: HAGI Sp. z o.o., Kijowska 5 , 03-738, Warsaw, Polsko

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?