Dado Sens Zklidňující pleťový krém, ProBalance 50 ml

Dado Sens Zklidňující pleťový krém, ProBalance 50 ml

Zklidňující pleťový krém ProBalance představuje jemnou péči a zklidnění citlivé pleti. Krém aktivně pomáhá předcházet pálení, svědění i zčervenání pokožky a současně posiluje její odolnost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zklidňující pleťový krém ProBalance Dado Sens představuje jemnou péči a zklidnění velmi citlivé pleti. Zklidňující krém aktivně předchází pálení, svědění i začervenání pokožky a současně dlouhodobě posiluje její odolnost. Složení s obsahem extraktu z lékořice, Aloe vera a termální vody ze Schwarzwaldu pomáhá pokožce obnovit její přirozenou rovnováhu. 

Olej ze semínek černého rybízu má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, díky kterým má skvělé ochranné, regenerační a protizánětlivé účinky. Díky obsahu mokřadkového oleje se zklidňující pleťový krém dobře vstřebává a zanechává na pokožce hedvábný pocit. Panthenol, allantoin a extrakt z lékořice brání podráždění a pomáhají zklidnit, hojit a regenerovat citlivou pleť, zatímco bisabolol působí protizánětlivě.

Výtažek z Aloe vera spolu s termální vodou ze Schwarzwaldu pleť hydratují a zklidňují a komplex ceramidů zase pomáhá vlhkost pokožce udržet. Zklidňující pleťový krém může být rovněž používán jako součást péče o pokožku s periorální dermatitidou a je vhodný i pro pleť trpící alergií, kterou pomáhá zklidnit, hydratovat a posiluje její odolnost.

Použití: Používejte dvakrát denně, ráno a večer, na vyčištěnou pleť.

Typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť

Výrobce: DADO-Cosmed GmbH, Lindenstraße 15, 75365 Calw Německo, tel: +49 7051 59093, http://company.dadosens.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?