English Tea Shop Zklidňující směs, bio 2 g, 1 ks

English Tea Shop Zklidňující směs, bio 2 g, 1 ks

Zklidňující směs Calming Blend má osvěžující chuť a současně uklidňuje rozbouřenou mysl i tělo. Kombinace koření a bylinek harmonizuje zažívání, působí lehce sedativně a navozuje pohodovou náladu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zklidňující směs bylinek a koření Calming Blend English Tea Shop má výbornou osvěžující chuť. Napomáhá uvolnění organismu a podporuje jeho odolnost v zátěžových situacích. Pečlivě vybraná kombinace bylinek působí blahodárně na celý organismus. Navíc, díky praktickým čajovým sáčkům, si výbornou chuť čaje můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv.

Calming Blend kombinuje výbornou, lehce štiplavou chuť lékořice a skořice společně s osvěžující mátou. Nejenže díky těmto bylinkám a koření získává čaj lehkou svěží chuť, ale také působí pozitivně na funkce zažívacího traktu. Obsažená levandule působí lehce sedativně, její uklidňující vůně navozuje dobrou náladu a pohodu a příjemně vás naladí ke spánku.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Podle chuti ochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Uvařte si čaj po dlouhém náročné dni! Vůně i chuť čaje vás uklidní a zároveň příjemně naladí.

Ostatní kategorie: Vzorky čajů

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?