Mossa Zklidňující vitaminové tonikum, Youth Defence 200 ml

Soothing Vitamin Toner

Mossa Zklidňující vitaminové tonikum, Youth Defence 200 ml

Soothing Vitamin Toner

Zklidňující vitaminové tonikum zjemňuje a upokojuje suchou citlivou pokožku. Složení bohaté na výtažky ze severského ovoce a růžovou vodu sušší typy pleti harmonizuje a zjemňuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zklidňující vitaminové tonikum MOSSA Youth Defence zjemňuje a upokojuje suchou citlivou pokožku. Složení bohaté na výtažky ze severského ovoce a růžovou květovou vodu sušší typy pleti harmonizuje a zjemňuje. Růžová voda se navíc postará o hydrataci a intenzivní zklidnění případných podráždění.

Vitaminové tonikum zanechává suchou a citlivou pokožku jemnější, zklidněnou a barevně sjednocenou. Extrakty z morušky a borůvek jsou bohaté na množství antioxidantů a vitaminů, pleť osvěžují a posilují před známkami stárnutí. V kombinaci s růžovou vodou mírní pocity pnutí a svědění, pleť uvolňují.

Navíc, rostlinný glycerin umocňuje vliv ostatních účinných látek a pomáhá jim proniknout do hlubších vrstev pleti. Zklidňující tonikum tak snadno citlivou pokožku uklidní, zjemní a uvolní napětí.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku. Používejte nejlépe ráno i večer.

Typy pleti: citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce: Mossa Cosmetics SIA, Sampetera Str. 2 , Riga, Lotyšsko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol, Glycerin1), Rubus Chamaemorus Extract2), Vaccinium Myrtillus Fruit Extract2), Rosa Damascena Flower Water2), Betaine, Sodium PCA, Aroma

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Alcohol

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Produktové řady: Mossa Youth Defence

Nenašli jste to pravé? Co tohle?