Antonin B.

Zakladatelkou a zároveň vlasovou stylistkou značky Antonin B. je Kendy Bourguignon Sencée, která se narodila na krásném ostrově Guadeloupe v Karibiku a nyní žiji v srdci Paříže. V roce 2015 přišla na trh se svými prvními, zcela unikátními produkty Desert Serum a Honey Butter, které postupně získávaly pozitivní recenzce a ohlasy a staly se naprostým trhákem. 

Antonin B. je značka, pro kterou jsou typické pouze ty nekvalitnější, prvotřídní ingredience. Vytváří 100% přírodní vlasovou péči s nejvyššími standardy pro domácí, ale také profesionální použití. Produkty jsou vždy vyráběné v malých šaržích tak, aby by byla zachována čerstvost výrobků - ingrediencí. Produkty nesou certifikaci PETA, One Voice a Cosmetique BIO - Charte Cosmebio.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typy vlasů
Cena
-
Výprodej
1050 Kč
Texturovací sprej na vlasy s prémiovým rumem Guadalupe dodá vašemu účesu objem, lesk a dlouhotrvající tvar. Obsahuje výtažky z rostlin pro posílení, uhlazení a mineralizaci vlasů.
Výprodej
1050 Kč
Vlasový koktejl s prémiovým rumem Guadalupe je univerzální mineralizující a texturizační gel se střední až silnou fixací. Je vhodný pro úpravu jemných vlasů, zároveň funguje jako tekuté tužidlo a ochrana vlasů před ho