Ayuuri Natural

Jiskra inspirace, která dala vzniknout firmě Ayuuri Natural, byla zapálena specializovaným týmem společnosti Fudco. Tato značka patří i v dnešní době k největším v oblasti etnického trhu s potravinami. Protože se po celém světě šířila popularita ájurvédy, uvědomili si zakladatelé Fudco, že existuje široký rozsah možností, jak kombinovat holistické výhody ájurvédy, které byly odhalovány a vyzkoušeny během několika tisíciletí, s kvalitou a dodržováním bezpečnosti výrobků. Vytrvalost spojená s výzkumem a vývojem nakonec po pěti letech vyústily do jedinečné značky Ayuuri a jejích produktů.

Díky tomu, že Ayuuri Natural čerpá znalosti pro své produkty ze starověké síly ájurvédských principů, nabízí škálu produktů pro vlasy a vlasovou pokožku hlavy, tělo i pleť. Jsou navrženy tak, aby pokožku hýčkaly, doplňovaly, vyživovaly a chránily před vlivy moderního života. Jednotlivé ingredience vlastních receptů na produkty byly vybrány podle svého individuální působení. Například růže pro schopnost zchlazovat, santal pro zklidňující vlastnosti, kurkuma pro svůj léčebný účinek a nimbový olej (neem) pro schopnost dokonale čistit.

Každý z výrobků navíc při každodenním používání rozvíjí doslova náruče přírodních vůní, jež jsou zamčeny jak v pleťových mlécích a krémech, tak i přípravcích pro ošetření vlasů a pokožky hlavy tak, aby si zákazník mohl zblízka prožít a vychutnat dotyk produktů firmy Ayuuri Natural.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Specifická označení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-