Bioearth

BIOEARTH je italská přírodní certifikovaná kosmetická značka s více jak 20 letou tradicí. Specializuje se na přírodní produkty pro wellness, kosmetiku, výživu a sport. BIOEARTH je společnost zaměřená na výzkum a inovace, na respektování primárních hodnot zdraví lidí a ochranu životního prostředí. Věří v sílu a účinnost přírody, používá více jak 300 ingrediencí patřících mezi tzv. super zelené potraviny s certifikacemi CCPB, ICEA eco-bio, bio-eco-AIAB.

Zakladateli značky BIOEARTH jsou Sabrina a Paulo - vášniví vyznavači makrobiotické stravy. Po studiích ekonomie a enviromantálního managementu v Londýně, se společně přesunuli do Kalifornie, kde se zúčastnili specializovaných kurzů se zaměřením na makro a mikro řasy. Nedlouho poté vstoupili do speciálního projektu Isla Food Coop – družstvo v Santa Barbaře, ve kterém se pěstují lokální plodiny ve vysoké kvalitě za poctivé ceny. Sabrina a Paulo postupně zjišťovali, že spojení poctivého pěstování plodin bez chemikálií, zkrátka zdravé zemědělství a jejich záliba v makrobiotické stravě, je to, čemu se chtějí věnovat. V roce 1996 tak založili značku BIOEARTH a o dva roky později přišli již s prvními produkty na bázi aloe vera nebo potravinových doplňků se spirulinou.

V roce 2004 přišli s první kosmetickou řadou, která se již mohla pyšnit certifikací bio kosmetiky ICEA. V roce 2010 vytvořili produktovou řadu zaměřenou na ochranu proti slunečnímu záření s inovativními filtry. Rok 2013 se nesl na vlně další produktové řady, a to tentokrát s hlemýždím extraktem, opět s certifikací ICEA. S dalšími inovacemi v oboru kosmetiky a doplňků stravy přicházejí téměř každý rok.

Produkty BIOEARTH neobsahují parabeny, silikony, minerální oleje, SLS/SLES, propylen glycol, nanočástice, problematické chemické filtrY. Produkty jsou vhodné pro vegany a nejsou testovány na zvířatech.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-