Ecce Vita

Ecce Vita je česká společnost, která již 20 let působí v oblasti přírodní medicíny. Zaměřuje se na dovoz speciálních funkčních potravin a bylinných doplňků stravy především v organické kvalitě. Hlavním zaměřením Ecce Vita je výroba doplňků stravy a bylinných směsí podle vlastních receptur. Staví na kvalitě a vysoké vstřebatelnosti produktů, osvětě a šíření povědomí o prevenci, zdravé výživě se zaměřením na individuální a celostní přístup k člověku.

Byliny jsou pěstovány na biofarmách a do produktů jsou používány většinou celé nasušené s přirozeně se vyskytujícími účinnými látkami. Produkty neobsahují žádné konzervační ani chemické látky, uměla barviva ani pesticidy a díky správně sestaveným kombinacím bylin působí komplexně na celý organismus.

Přípravky lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. U produktů v kapslích se jedná o kapsle rostlinné s dobře stravitelnou rostlinnou celulózou a bez hůře stravitelné hovězí želatiny. Kapsle se na rozdíl od některých tablet vždy v zažívacím ústrojí rozpustí a uvolní se veškeré účinné látky. Ecce Vita spolupracuje s místními farmáří v Indii, pomáhá lidem zlepšit těžké životní podmínky a podporuje tak systém fair trade. Kvalita přípravků je potvrzena českou a evropskou ochrannou známkou „Produkt ekologického zemědělství“, certifikátem amerického zemědělství o organické kvalitě USDA ORGANIC a také Košer certifikát.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Specifická označení
Typ pleti
Cena
-
935 Kč
Lehký krém s rostlinnými oleji a bylinnými extrakty byl vyvinutý podle originální receptury a filozofie Ecce Vita. Chrání pokožku před oxidativním stresem a negativními vnějšími vlivy.
Doprava zdarma
1565 Kč
Denní krém s rostlinnými extrakty, oleji a aktivními látkami chrání pokožku před různými druhy záření, včetně modrého světla. Je vhodný pro všechny typy pleti.
Doprava zdarma
1670 Kč
Noční krém s rostlinnými oleji a bylinnými extrakty podporuje tvorbu kolagenu, zvyšuje obsah vlhkosti v pleti, přispívá k viditelnému a udržitelnému zpevnění, ke zvýšení elasticity a vyplnění vrásek.
Doprava zdarma
1880 Kč
Sérum podle originální receptury Ecce Vita eliminuje výskyt a tvorbu vrásek, zvyšuje hydrataci pleti, podporuje regeneraci a obnovu buněk a má okamžité liftingové účinky.